Nákupná Galéria Cubicon … originalita vo všetkom!

Adresa Staré Grunty 24, Bratislava Email vip@cubicon.sk Telefón Web www.cubicon.sk

ČO TO ZNAMENÁ? Cubicon priniesol nový premyslený koncept pre Slovákov, kde základná filozofia je stavaná na tom, aby ste v útrobách tohto luxusného centra tú ORIGINALITU NAOZAJ NAŠLI!

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/19226462/cubicon-47525.jpg

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/19226462/cubicon5.jpg

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/19226462/cubicon6.jpg

 

ČO TO ZNAMENÁ? Cubicon priniesol nový premyslený koncept pre Slovákov, kde základná filozofia je stavaná na tom, aby ste v útrobách tohto luxusného centra tú ORIGINALITU NAOZAJ NAŠLI! Každý jeden obchod vás očarí svojou individualitou, neopakovateľným dizajnom s použitím vzácnych materiálov, a tým všetkých zanecháva vo vás pocit výnimočnosti.

 

 

Na prvom poschodí vás práve preto zachytí atmosféra francúzskych uličiek a ďalsí nový pocit v podobe u nás ešte neznámych, ale vo svete vychytených značiek ako Morgan, Cosmoparis, Loding, Le Tanneur či Vicomte A. Príjemné je, že ceny nájdete úplné rovnaké, ako už v spomínanej mekke módy. Prekvapenie prináša aj Talianka či Mayochix.

 

 

Cubicon myslí aj na vaše deti, vie ako ich zabaviť, dokonca aj zaodieť. A vám tým nerušene zostane čas na zážitky, oddych či relax. V prípade, že treba doplniť naozaj kvalitné zásoby do vašich chladničiek, zamilujete si práve cubiconské obchody.

 

 

 

 

NÁJDETE TU EŠTE OVEĽA VIAC.

Otázka preto znie, prečo cestovať stovky kilometrov za hranice, kontrolovať ceny, keď si úžasný relax s fajnovým nakupovaním môžete urobiť aj v Mlynskej doline?

TEŠÍME SA NA VÁS!

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/19226462/cubicon4.jpg

 

Otváracie hodiny:

Obchody: Pondelok – Nedeľa 10.00 – 20.00

Reštaurácie: Pondelok – Nedeľa 10.00 – 22.00

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/19226462/cubicon3.jpg

 

www.cubicon.sk

Zdroj: www.cubicon.sk