Mysterium

Adresa Hurbanovo námestie 49/40, 97201 Bojnice Email vyries@mysterium.sk Telefón +421 904 323 399 Web www.mysterium.sk

Rozlúštite indície? Nájdete správne kľúče? Dostane sa von z uzamknutej miestnosti? Máte len 60 minút! Zažite zábavné a logické hry od bojnického Mysteria.

Tajomné, mystické, logické no zábavné aktivity v Bojniciach? V Mysteriu si vyberiete.

Mysterium v Bojniciach vám predstavuje vnútorné aj vonkajšie hry pre skupinky rôzneho veku. Tzv. escape rooms či escape games Mysterium prinieslo do Bojníc a do celej Hornej Nitry ako prvé pred viac ako 5 rokmi. Vďaka tomu sú naše hry osvedčené nielen časom, ale aj tisíckami spokojných hráčov. Čaká tu na vás mystika, tajomno, zábava a zbieranie netradičných zážitkov. Stačí dať hlavy dohromady, sledovať indície, odomknúť správne zámky a vyjde to!

Výber hry alebo cestovanie v čase

Na aké témy hier sa môžete tešiť? V Bojniciach máte teraz možnosť cestovať v čase! Zažite tajomné obdobie alchýmie, stredoveké mestečko Bojnice či atmosféru salónikov z minulého storočia… V ponuke máme 3 vnútorné a 2 vonkajšie únikové hry.

Pre deti akého veku sú hry vhodné?

Vnútorné či vonkajšie hry odporúčame pre deti od 11 rokov.

Pre deti školského veku 7+ sme v Bojniciach pripravili špeciálnu detskú hru Cesta za dračím pokladom. Táto 2,5-hodinová hra s animátorom deti nie len zabaví a vyšťaví, ale ja čo to naučí. Malí dobrodruhovia tak v stopách Draka Šľaka zachraňujú Bojnice!

Termín na vnútorné hry a detskú hru Cesta za dračím pokladom je potrebné rezervovať vopred online na www.mysterium.sk alebo telefonicky na +421 904 323 399.

Na vonkajšiu únikovú hru nepotrebujete rezerváciu. Hrou vás sprevádza mobilná aplikácia a hrať môžete kedykoľvek.

Zdroj: www.mysterium.sk