MADERNA – Obchodné centrum pre deti | Košice

Adresa Barčianská 68/A, Košice Email maderna-shop@maderna.sk Telefón 0907856773 Web www.maderna.sk

Obchodné centrum pre deti Maderna na ploche viac ako 600 m2 – najväčšie nielen veľkosťou, ale aj výberom kočíkov, autosedačiek, postieľok a iných potrieb pre deti, tehuľky a mamičky. Bezplatné parkovanie pri predajni, klimatizovaný priestor, bezbariérov prístup, toalety a detský kútik..

Hľadáte kočík, autosedačku, výbavičku pre bábätko? Obchodné centrum pre deti – Maderna na Barčianskej 68 v Košiciach na ploche viac ako 600 m2 Vám ponúka najväčší výber kočíkov, autosedačiek, lehátok, ohrádok, trojkoliek a ďalších detských potrieb. Rozšírili sme výber tovaru pre krst, hračiek, oblečenie detské, ale aj pre tehotné i dojčenie. Čaká na Vás veľa atraktívnych noviniek.

 

Radi Vás privítame  v našej  veľkoplošnej klimatizovanej  predajni. Parkovanie priamo pred predajňou. Taktiež ako predajňa spĺňame viaceré podmienky pre nákup mamičiek s deťmi, za čo nám ÚNIA MATERSKÝCH CENTIER udelila Certifikát – Zariadenie priateľské k deťom a rodinám.

 

Čo je u nás samozrejmosťou?

 • Rezervácia tovaru
  24 hodín /napr.od 10.00 –  do 10.00 nasledujúci deň/
 • Uschovanie tovaru
  do termínu pôrodu /tovar musí byť už vyplatený/ Stáva sa, že rodičia sú poverčivý, nechcú mať doma vecičky, kočík…pre bábätko, skôr ako sa narodí. No radi by tovar mali zabezpečený skôr, aby sa neskôr nestresovali rýchlym nakupovaním. My vám to umožníme. Môžte sa prísť presvedčiť, že vám váš tovar starostlivo uschováme. Veľa z vás to už   využilo a boli ste spokojní.
 • Poradenský servis – kočíky, autosedačky, postieľky, jedálenské stoličky/prax 8 rokov,nie sme závislí na konkrétnych dodávateľoch, tým pádom vám nezávisle poradíme s výberom/ – podávame pravdivé informácie o tovare.
 • Pravidelné zľavové a výpredajové akcie, darčeky k nákupu a ešte viac.
 • Novinka – štvrtková super akcia a to na 5 druhov tovaru za takú cenu, akú inde nenájdete, preto nás starostlivo sledujte a budete prekvapení, čo všetko si každý štvrtok za super cenu u nás nakúpiť. Nezabudnite už každý štvrtok len pre vás a vaše potešenie z nakupovania. Aj nakupovanie vás bude baviť. Len v Maderne.
 • Pri nákupe celej výbavičky nad určitú hodnotu /bližšie v predajni/ – individuálny prístup a možnosť zľavy
 • Poskytneme vám: kočík, počas času, keď je váš tovar v reklamačnom riešení. Vyžiadajte si ho u nás.
 • Len u n ás vám autosedačku i kočík umožníme vyskúšať priamo do vášho auta.  Dokonca vám autosedačku pomôžeme i nainštalovať. Toto je jedinečná možnosť pre vás ako si správne vybrať a premyslieť svoj nákup.
 • V predajni vás čaká veľký výber tovaru – naozaj veľký výber – príďte sa presvedčiť. V kľudnom prostredí vám umožníme porovnávať, vyberať, skúšať a len vtedy, keď to potrebujete vám radi poradíme, predvedieme tovar, o ktorý budete mať záujem.
 • My sa prispôsobíme vašim požiadavkám i finančným. Vieme, že každý z vás má iný spôsob života, bývania, potrieb a preto sa snažíme ponúknuť rôzne alternatívy. Vynasnažíme sa dať vám možnosť výberu tak, aby ste odchádzali vždy spokojní a radi sa k nám opäť vrátili.
 • Porovnávať a vyberať tovar doporučujeme začať aj na www.maderna.sk, tiež si na web stránke máte možnosť poprezerať, čo by ste si mali pripraviť pre svoje bábätko – základná výbavička, čo do pôrodnice pre vás i pre vaše bábätko a ďalšie hodnotné rady.
  Pripravili sme tieto informácie a naďalej ich dopĺňame len pre vás. Napíšte nám, ako vám tieto užitočné informácie uľahčili vaše prípravy i vašu skúsenosť čo by ste tam určite doplnili – maderna@maderna.sk,
  za čo vopred  ď a k u j e m e…
 • Akýkoľvek váš názor, pochvala, kritika je pre nás prínosom, motiváciou a vždy sa takému podnetu venujeme.
 • Aj kolektív MADERNA sa formuje a vyvíja, tiež rastieme aj s vašou pomocou.
 • Prosíme vás – píšte nám – maderna@maderna.sk.

 

Otváracie hodiny

Pondelok – piatok    10.00 – 18.00 h

Sobota                     09.00 – 15.00 h

(Ak Vám nevyhovuje otváracia doba, telefonicky sa dá dohodnúť aj individuálne v prípade vážneho záujmu.)

 

Príďte k nám nakupovať, budete spokojní. Od malička s Vami..

 

Vaša Maderna – obchodné centrum pre deti

Zdroj: www.maderna.sk