M-photo – Maciej Wilczynski

Adresa , Bratislava Email info@m-photo.sk Telefón +421 949 805 770 Web www.m-photo.sk

Pochádzam z Poľska, niekoľko rokov som žil v Škótsku a už 5 rokov žijem v Bratislave. Fotografii a fotografovaniu sa venujem od detstva a už niekoľko rokov sa zaoberám predovšetkým fotografovaním portrétov. Pri fotení sú mojími najvyššími hodnotami emócie, radosť a prirodzenosť.

Ahojte, volám sa Maciej Wilczynski a som portrétový fotograf.

 

Pochádzam z Poľska, niekoľko rokov som žil v Škótsku a už 5 rokov žijem v Bratislave. Fotografii a fotografovaniu sa venujem od detstva a už niekoľko rokov sa zaoberám predovšetkým fotografovaním portrétov. Pri fotení sú mojími najvyššími hodnotami emócie, radosť a prirodzenosť. Verím, že k veľkolepým fotografiam toho netreba veľa. Stačí, ak sa ľudia, ktorých fotografujem budú cítiť príjemne. V priebehu času som si vytvoril svoj vlastný štýl a spôsob vyjadrenia. Vyplýva to z mojej základnej znalosti svetla a kompozície podčiarknutej vášňou.

 

Momentálne pri svojej tvorbe používam profesionálnu techniku značky NIKON.
Nikon D700
Nikon 85mm f/1.8G
Nikon 50mm f/1.8G
Nikon 35mm f/1.8G
Nikon 35-70mm f/2.8
Tamron 70-200mm f/2.8
3 x Nikon SB 800
Sekonic l-358 lightmeter
X-Rite Color Passport checker

 

Budúce mamičky

Tehotenstvo je ideálnou príležitosťou na zvečnenie tvojho vzhľadu. S našími fotkami si nadlho uchováš spomienky na toto mimoriadne obdobie. Pred objektívom skúseného fotografa sa budeš cítit sebaisto a žensky. Odporúčame všetkým budúcim mamičkám využiť jedinečnú príležitosť a nechať si urobiť profesionálne fotografie s bruškom.
Fotenie je možné vykonať v našom štúdiu, vonku, prípadne aj u modelky doma. Fotenie trvá asi 2-3 hodiny, počas ktorých sa vyhotoví približne 200 fotografií. Najlepšie z nich budú špeciálne upravené. Na vyžiadanie vieme zabezpečiť profesionálnu vizážistku (za doplatok).

 

Glamour beauty

Fotenie je príležitosťou na objavenie a zachytenie krásy každej ženy. Profesionálny fotograf a vizážistka ti pomôžu nechať vyniknúť tvoju krásu . Budeš sa cítiť ako hviezda a čo je najdôležitejšie, tvoja krása sa uchová na dlhé roky. Fotenie beauty (glamour) v spoločenských šatách, plavkách či spodnej bielizni je skvelá príležitosť na splnenie svojho sna a zároveň možnosť ako obdarovať blízku osobu veľmi zaujímavým darčekom. Skúsenosti, ktoré sme rokmi nadobudli, ti pomôžu uvoľniť sa pred objektívom a cítiť sa pohodlne a uvoľnene. Naša profesionalita umožní zvečniť tvoju ženskosť v plnej kráse. A čo je dôležité, ku každému foteniu pristupujeme individuálne a prispôsobujeme ho osobnosti modelky.

Ako urobiť prvý krok?

Stačí nám napísať.


Rodina, páry, skupinové fotenie

Fotenie určené pre páry, ktoré chcú zachytiť čaro svojích pocitov na fotkách. Realizuje sa formou umeleckých fotografií v ateliéri alebo ‘momentiek’ v prírode. Fotografie zachytia okamihy, ktoré budú spomienkou dlhé roky. Rodinné fotografie môžu poslúžiť ako originálny darček pre blízkych a zároveň sú tou najkrajšou pamiatkou na spoločné chvíle.

 

Portréty

Umelecký portrét ušitý na mieru má odhaliť tvoju osobnosť a ukázať, kým v skutočnosti si. Fotograf, ktorý fotí s vášňou, vie ukázať tvoju najlepšiu tvár a hĺbku osobnosti.
Takto urobené fotografie sú originálnym spôsobom ako zastaviť čas a zvečniť sa na fotkách, ktoré môžu poslúžiť ako originálny darček pre blízkych. Portrét urobený profesionálnym fotografom umožňuje zachytiť tvoju jedinečnú krásu. A čo je dôležité, ku každému foteniu pristupujeme individuálne a prispôsobujeme ho osobnosti modelky.

 

Deti

Spomienky z detstva patria medzi tie najvzácnejšie v živote človeka. Zachovajte najkrajšie chvíle svojich detí, pre seba ako aj pre nich, aby ich aj ony mohli raz ukázať svojim deťom. Fotím deti už dlhšiu dobu – mojou metódou je úsmev a prirodzenosť. Ak chcete zvečniť najkrajšie obdobie v živote svojich detí, kontaktujte ma a oboznámte sa s podrobnosťami mojej ponuky.
Deti fotím už od prvých dní ich života. Niekoľkodňové bábätká vo väčšine času spia zvinuté do „klbka“ – takéto fotky ukazujú ich nežnosť. Neskôr sa na nás roztomilé bábätká usmievajú a stelesňujú čistú sladkosť. S vekom spoznávajú svet čoraz lepšie, učia sa sadnúť, chodiť, behať, tancovať, kresliť… učia sa žiť. Na každom kroku je vidno ich zvedavosť na svet, chuť spoznávať to, čo je nové. – Tieto zázračné chvíle viem zvečniť svojím fotoaparátom.

Fotenie s deťmi vieme zorganizovať v štúdiu, vonku alebo doma. Rozhodnutie je na Vás. Osvetlenie a potrebné zariadenie viem so sebou priniesť kamkoľvek. Fotenie, v závislosti od zvolenej ponuky a veku dieťaťa, môže trvať 1 až 4 hodiny. V tom čase spoločne tvoríme niečo výnimočné – obrazy detstva, portréty Vašich ratolestí, Vašej rodiny. Je to pamiatka na celý život.

Zdroj: www.m-photo.sk