M-Foto – profesionálne fotenie rodinných fotografií v Haliči

Adresa Družstevná 8 Halič, Halič Email m-foto@m-foto.sk Telefón +421 907 658 360 Web www.m-foto.sk

Ponúkam Vám fotenie rodinných fotografií a fotenie Vašich malých ratolestí v ich prirodzenom prostredí – to jest u Vás doma za pomoci mobilného ateliéru.

Portrétna fotografia, fotenie budúcich mamičiek ,fotenie rodín s deťmi, alebo portrétne fotenie samostatných detí . Fotografovanie prebieha  v exteriéri, podľa požiadaviek zákazníka. Fotografie je možné zhotoviť farebné, čiernobiele, tónované, retušovať ich (napríklad nechcené vyrážky na tvári a pod.), alebo inak upravovať.  Závisí to od vašich konkrétnych požiadaviek.
Zábery budú zhotovené vo vysokej kvalite. Môžte si ich prezerať priebežne už počas fotografovania. Pre Vaše budúce použitie ich dostanete samozrejme aj na CD médiu.

 

Mini fotenie 30 €

  • (nafotenie cca 50 a viac záberov,10 upravených záberov+fotografie rozmeru 13×18,CD so všetkými zábermi)

Standard fotenie 50 €

  • (nafotenie cca 100 a viac záberov,20 upravených záberov+fotografie rozmeru 13×18,CD so všetkými zábermi)

Maxi fotenie 80 €

  • (nafotenie cca 150 a viac záberov,40 upravených záberov +fotografie rozmeru 13×18,CD so všetkými zábermi)

Ponúkam  Vám fotenie rodinných fotografií a fotenie Vašich malých ratolestí v ich prirodzenom prostredí – to jest u Vás doma za pomoci mobilného ateliéru. Fotenie prebieha priamo u Vás v byte alebo záhrade , v prostredí ktoré je pre Vaše dieta známe, a teda je menšípredpoklad že bude nervózne a vystrašené. Konečná cena takéhoto fotenia závisí najma od času stráveného fotografovaním a množstva vybratých záberov na spracovanie.

Domáce fotenie mobilným ateliérom od 50 €

Zdroj: www.m-foto.sk