LoBelka

Adresa Palučanská 54/371, 03101 Liptovský Mikuláš Email info@lobelka.sk Telefón +421948920191 Web www.lobelka.sk

Agentúra Lobelka je profesionálna opatrovateľská agentúra. Pôsobíme v Liptovskom Mikuláši, Ružomberku a okolí.

Zaoberáme sa strážením detí v domácom prostredí našich klientov, ktoré deti dôverne poznajú. Tu sa cítia spokojne a bezpečne. Zamestnávame skúsené opatrovateľky, ktoré prešli riadnym výberovým konaním a radou školení.

Poskytujeme opatrovanie detí všetkých vekových kategórii od novorodencov, kojencov, batoliat až po staršie deti v školskom veku. Opatrovanie detí poskytujeme pravidelne aj jednorázovo, 365 dní v roku v regióne Liptova. Naše služby zahŕňajú aj doprovod detí do jaslí, škôl, škôlok, či záujmových krúžkov. Agentúra Lobelka zabezpečí zábavu v mobilných detských kútikoch. Naše opatrovateľky sa postarajú o zábavný program pre Vaše deti aj na rodinných oslavách, svadbách a iných podujatiach.

 

Naše služby

  • pravidelné opatrovanie dieťaťa
  • jednorazové opatrovanie dieťaťa
  • opatrovanie chorého dieťaťa
  • bezpečný doprovod dieťaťa do a z jasličiek, škôlok, základných škôl, krúžkov
  • doprovod dieťaťa k lekárovi
  • príprava na vyučovanie, domáce úlohy v prípade školopovinného dieťaťa
  • opatrovanie detí na oslavách, svadbách, či iných podujatiach v mobilných detských kútikoch
Naše služby si môžete objednať telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu.

V prípade dlhodobého a pravidelného opatrovania radi dohodneme osobné stretnutie s rodičmi v našej kancelárii. Účelom tohto stretnutia je, aby naši klienti určili požiadavky na opatrovanie dieťaťa, na opatrovateľku ( vek, skúsenosti, vzdelanie…), prípadne nám spresnili iné špeciálne požiadavky. Na základe týchto kritérií spolu vyberieme tú najvhodnejšiu opatrovateľku. Pri pravidelnom opatrovaní Vám zabezpečíme stálu opatrovateľku, ktorá si s dieťaťom a s rodičmi vybuduje priateľský vzťah založený na dôvere.

Naša agentúra uzatvára so všetkými klientmi Zmluvu o poskytovaní starostlivosti o dieťa. Súčasťou každej zmluvy je aj evidenčná karta dieťaťa. Obsahuje dôležité informácie o zdravotnom stave dieťaťa, jeho zvyklostiach, každodenných návykoch ( stravovacie návyky, rituáli pri zaspávaní atď. ), kontaktné údaje na rodičov, pediatra a iné.

Zdroj: www.lobelka.sk