Liptov Lasers

Adresa Revolučná 650, 03105 Liptovský Mikuláš Email info@liptovlasers.com Telefón +421 948 108 755 Web www.liptovlasers.com

Už aj na Liptove sa môžete zabaviť pri celosvetovo obľúbenej hre Laser Tag.

Už aj na Liptove sa môžete zabaviť pri celosvetovo obľúbenej hre Laser Tag. Táto laserová prestrelka v labirinte je vhodnou adrenalínovou zábavou až pre 12 osôb, ktoré si môžu odtestovať svoj postreh a šikovnosť. Na rozdiel od paintballu sa pri hre Laser Tag nemusíte báť modrín a špinavého oblečenia, pretože hráte v uzavretej miestnosti. Cieľom hry je zasiahnuť senzory na veste súpera a nazbierať tak čo najväčší počet bodov v priebehu 12 minút. Aj tu platí pravidlo, že čím je hráčov viac, tým je to väčšia zábava.

V Liptov Lasers nájdete aj hru Laser Maze. Pri nej sa môžete zahrať na profesionálneho vykrádača trezorov. Za dve minúty musíte preliezť 6 metrov dlhú miestnosť, pričom sa nesmiete dotknúť laserových lúčov, ktoré spôsobia poplach. Misiu zahájite stlačením tlačidla štart/stop, vybratie trezora potvrdíte tlačidlom midway a úspešné ukončenie misie potvrdíte opätovným stlačením tlačidla štart/stop.

Našou najnovšou atrakciou je Escape Room. Zavrieme vás do učiteľského kabinetu, odkiaľ sa dostanete len vtedy, ak  vyriešite niekoľko hádaniek a úloh z viacerých predmetov, ako sú fyzika, chémia, literatúra, hudobná výchova, geografia a mnohých ďalších. Zatvorení budete po dobu jednej hodiny v počte maximálne 5 osôb. Neváhajte a príďte si otestovať svoje vedomosti zo základnej a strednej školy.

Zdroj: www.liptovlasers.com