Lil’Castle – inšpirované deťmi

Adresa Staré Grunty 3586/26B, 841 04 Bratislava Email obchod@lilcastle.com Telefón +421 905 400 499 Web lilcastle.com

Jedinečné a okúzľujúce obrazy pre deti. Krásna dekorácia a darček, ktorý pretrvá a oživí každú detskú izbu.

Poznáte to. Stačí zopár stoličiek, jedna deka a hneď vznikne nedobytný hrad, v ktorom sa deti dokážu hrať hodiny. A presne o tom je Lil’castle (v preklade “Malý hrad”). Je to svet fantázie, v ktorom nič nie je nemožné a kde sa rodia prvé veľké sny našich najmilších. My, v Lil’castle, veríme, že tento svet ako aj akýkoľvek priestor, kde sa pohybujú deti, by mal byť vyzdobený farebnými a inšpiratívnymi dekoráciami.

ONLINE SHOP

A kto je za Lil’castle? Sme dve mamičky s malými deťmi. Veľmi sme túžili zariadiť im izbu, ktorá by bola útulná, pohodlná, nechýbalo by v nej množstvo kreatívnych doplnkov a v neposlednom rade pocit bezpečia i šťastia. Po tom, ako sme po podrobnejšom prieskume zistili absenciu širšej ponuky zaujímavých a pre deti príťažlivých dekoratívnych ilustrácií, rozhodli sme sa medzeru na trhu vyplniť. Výsledkom je nielen tento nápad, ale i nadviazanie spolupráce s desiatkami talentovaných umelcov. Tí pre nás tvoria krásne ilustrácie vhodné ako súčasť interiérovej výzdoby detských izieb, škôl, škôlok či akéhokoľvek iného priestoru, kde o prítomnosť detí nebýva núdza.

Deti a umenie nás nesmierne bavia. Naším cieľom je preto poskytnúť jednoduchý a pohodlný spôsob vytvorenia inšpiratívneho, kreatívneho, zábavného a zároveň náučného prostredia pre všetky deti. Veríme, že v našej internetovej databáze si každý nájde to, čo poteší práve jeho drobca.

Zdroj: lilcastle.com