LEON rodinné centrum

Adresa Zuzany Chalupovej 5, 851 07 Bratislava Email leonrodinnecentrum@gmail.com Telefón +421948717997 Web www.leoncentrum.sk

LEON je miesto stvorené pre radosť.
JUMP & NINJA PARK | TANEČNÉ CENTRUM | PLAVECKÉ KURZY | JUNGLE PARK | Jedno miesto, spoločné zážitky.

Leon je family friendly centrum v Petržalke, kde nájdete viacero športovo- zábavných aktivít pod jednou strechou. Môžete sa tešiť na zaručenú zábavu pre každého člena rodiny. Od Jump Parku, cez Ninja Arénu až po tanečné a plavecké kurzy. Leon ponúka množstvo aktivít skutočne pre celú rodinu. Ak sa chcete vyšantiť alebo zatrénovať si kardio, potom je trampolínový svet presne pre vás. Vítaný je úplne každý, profík či začiatočník od najmladších až po najstarších, pretože skákanie nás baví!

Perfektným miestom pre zábavu je taktiež interierové ihrisko Jungle Park, s rozlohou 440m2 s maľovanými obrázkami zvieratiek. Ponúka zábavu pre deti od niekoľkých mesiacov až po približne 12 rokov. Na vaše ratolesti čaká množstvo zábavy v bezpečnom prostredí dvojpodlažných preliezačiek, šmykľaviek, trampolín, rôznych prekážok, spider veži a guľôčkovom bazéne, pričom si rodičia zatiaľ môžu vychutnať príjemné posedenie pri kávičke s dezertom. Pre najmenších do 3 mesiacov je pripravená Toddler zóna, kde sa spoločne s deťmi môžete zabávať s mäkkými hračkami, či veľkými lego kockami.

V neposlednom rade vám je k dispozícií mnoho občerstvenia z vlastnej kuchyne, spolu s rýchlymi snackmi a sladkými dezertmi. V letných mesiacoch na vás čaká dokonca aj lahodná zmrzlina. Džungľu musíte jednoducho zažiť! Okrem zábavných voľno-časových aktivít Leon centrum ponúka aj Tanečné kurzy s Natáliou Glosikovou. Vaše ratolesti sa môžu učiť tancovať od Latina, cez ľudovky až po balet, pričom vy môžete navštevovať kurz spoločenských tancov, svadobnej prípravy a mnoho ďalšieho. V Leone sa nachádza aj slaný bazén, kde môžete navštevovať kurz baby plávania s vašimi najmenšími, alebo sa prísť zabávať na lekcie aquaerobicu. Okrem rôznych aktivít či kurzov, má Leon riešenie na každú oslavu či teambuilding.

Zábava zaručená spolu s cateringom podľa vášho želania, plus animátor či iné doplnkové služby podľa dohody. Ako sa k nám dostať? Úplne jednoducho a rýchlo priamo z centra mesta! Prevádzka sa nachádza na konci Petržalky v novovybudovanej zóne Slnečníc.

Dostanete sa k nám linkami 90, 91, 98, 191 a vystúpite na zastávke Jasovská. Ak sa k nám chystáte autom k dispozícií je 200 parkovacích miest priamo pred centrom, pričom máte 2 hodiny zadarmo. Tak na čo čakáš? Príď sa k nám zabaviť s celou rodinou!

Zdroj: www.leoncentrum.sk