LEMON SPORT – Rebriny pre deti a dospelých

Adresa Karola Adlera 1, Bratislava Email sales@lemonsport.sk Telefón +421 918 036 190 Web www.lemonsport.sk.

V našom internetovom športovom obchode môžete kúpiť jedinečný športový tovar pre deti a ich rodičov — Domacé REBRINY pre deti, vhodné do bytu, domu, škôlky, školy či detského kútiku vo fitness centrách, hoteloch, obchodných centrách a kaviarňach.

JEDINECNÉ DOMACÉ REBRINY PRE DETI A RODIČOV!

 

V našom internetovom športovom obchode môžete kúpiť jedinečný športový tovar pre deti a ich rodičov — Domacé REBRINY pre deti, vhodné do bytu, domu, škôlky, školy či detského kútiku vo fitness centrách, hoteloch, obchodných centrách a kaviarňach. Deti sa budú s nadšením hrať s basketbalovým košom a športovať na rebrinách, povrazovom rebríku, lane, gymnastických kruhoch, hojdačke, visutej hrazde a žinenke, zatiaľ čo rodičia sa budú môcť doma venovať fitnessu a gymnastike na rebrinách, hrazde, bradlách a športovej žinenke. Naše rebriny sa už stali voľbou mnohých rodín v Kanade, Anglicku, Nemecku, Nórsku, Rusku a v iných krajinách. A teraz aj na Slovensku, v Maďarsku a Rakúsku!

 

Existujú posilňovacie stroje pre deti, ktoré sú zároveň zábavnými atrakciami?
Áno, existujú! Takýmto posilňovacímstrojom a zábavnou atrakciou v jednom je rebrina, vybavená hrazdou,  lanom, povrazovým rebríkom, gymnastickými kruhmi, basketbalovým košom a športovou žinenkou. Rebrina, ktorá tvorí základ tohto posilňovacieho stroja, je vhodná pre deti už od ich raného veku.
Gymnastika a športové hry na rebrine, hrazde, lane, visutej hrazde, gymnastických kruhoch a športovej žinenke rozvíjajú pohybovú sústavu, zmysel pre rovnováhu, ohybnosť, šikovnosť, silu a výdrž. Športové hry tiež u detí rozvíjajú duševné schopnosti a   upevňujú morálnu silu.
Rebrina, hrazda, povrazový rebrík, visutá hrazda, gymnastické kruhy, basketbalový kôš a športová žinenka otvárajú priestor pre fantáziu pri spoločných športových hrách s Vašim dieťaťom! Môžete sa hrať na Mauglího alebo Tarzana, pirátov Karibiku alebo Robinsona Crusoe, Petra Pana, Alladina, Robina Hooda či troch mušketierov. Môžete si predstavovať, že ste v džungli, na horách, na hrade alebo na plachetnici. Množstvo športových hier a gymnastických cvikov na takom detskom športovom komplexe nemá konca!

 

Naše detské rebriny si môžete pozrieť a vyskúšať spolu s Vašimi ratolesťami novootvorenom SHOW-ROOME v Bratislave zaroveň aj v detskom kútiku cukrárne známeho KREATÍVNEHO ŠÉFKUCHÁRA Ľubomíra Herku Bubbles confetteria.

Adresa:

SHOW-ROOMa LEMON SPORT:
Karola Adlera, 1
Dubravka, Bratislava

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/60328994/__xx.jpg

Zdroj: www.lemonsport.sk.