Látkové plienky

Adresa Agátová 5F, 84101 Bratislava Email obchod@latkoveplienky.sk Telefón +421 911 755 999 Web www.latkoveplienky.sk

Ponúkame Vám pestrý výber plienok a všetkého, čo s prebaľovaním súvisí, zopár drobností pre detičky aj mamičky, obľúbené ergonomické nosiče MANDUCA a ERGO, šatky na nosenie, oblečenie a topánočky pre deti, oblečenie na nosenie detí a ekologické prostriedky na pranie a čistenie.

Ponúkame Vám pestrý výber plienok a všetkého, čo s prebaľovaním súvisí, zopár drobností pre detičky aj mamičky, obľúbené ergonomické nosiče MANDUCA a ERGO, šatky na nosenie, oblečenie a topánočky pre deti, oblečenie na nosenie detí a ekologické prostriedky na pranie a čistenie. V kategórii „Požičovňa nosičov a šatiek“ si môžete vybrané nosiče a šatky aj požičať. S väčšinou z ponúkaných produktov máme osobné skúsenosti a radi Vám poradíme.

 

 

Väčšinu tovaru ktorý ponúkame máme aj reálne skladom a tak vám vieme zaručiť krátke dodacie termíny. Nakupovanie v našom internetovom obchode je veľmi prehľadné. Pri výbere tovaru, z ktorého si môžete vyberať z rôznych veľkostí a farieb, sa po zvolení konkrétneho tovaru zobrazí jeho skladová dostupnosť (skladom, na objednávku). Stav skladu aktualizujeme denne.

 

O nás

K látkovým plienkam som sa dostala vďaka diskusiám na stránkach pre mamičky, ktoré som po narodení našej Silvinky často navštevovala. Postupne ma táto téma začala stále viac a viac oslovovať, až som sa rozhodla, že to vyskúšam. Z ponuky, ktorá bola v tom čase u nás k dispozícii, som si vybrala f. PoPoLiNi a zakúpila som si ich testovaciu sadu. Krátke používanie týchto plienočiek ma presvedčilo, že to nie je až také náročné. Takže netrvalo dlho a zakúpila som si ďalšie plienočky. Bohužiaľ, na Slovensku veľký výber nebol, o to viac som navštevovala stránky našich českých susedov a ticho im závidela. A toto bol vlastne aj dôvod, prečo som pre vás pripravila túto stránku.

 

V súčasnosti je ponuka látkových plienok naozaj pestrá. Týka sa to tvarov, materiálov a v neposlednom rade aj cien. Myslím, že každý si môže vybrať to, čo mu bude najviac vyhovovať.

 

Na látkových plienkach sme už skoro rok a svoje rozhodnutie som ani na chvíľu neoľutovala. Moderné plienky sú naozaj na údržbu náročné len minimálne, z dlhodobého hľadiska sú lacnejšie, pre dieťa zdravšie a príjemnejšie ako ich umelohmotná náhrada. Aspoň toto málo môžem urobiť pre naše životné prostredie. A vlastne to robím aj pre našu Silvinku, ostatné deti a deti našich detí. :o)

Tatiana Stránovská

 

Kontakt:

BISI plus, s.r.o.

Agátová 5F
841 01 Bratislava

Zdroj: www.latkoveplienky.sk