La Donuteria

Adresa Šafárikovo námestie 7 , 811 03 Staré Mesto - Bratislava Email ahoj@ladonuteria.sk Telefón +421 948 200 491 Web www.ladonuteria.sk

La Donuteria prináša poctivé, domáce, exkluzívne donutky už aj na Slovensko!

La Donuteria prináša poctivé, domáce, exkluzívne donutky už aj na Slovensko!
Vždy čerstvé, vždy voňavé a vždy neodolateľne chutné. Naše donutky vyrábame s láskou ručne každé ráno podľa nášho špeciálneho tajného receptu ako prví na Slovensku.
Viac ako rok sme ladili a vylepšovali naše postupy, aby sme dosiahli čo najviac nadýchané, ​​vláčne a lahodné cesto a čo najchutnejšie a najzaujímavejšie glazúry. Pečieme z tých najkvalitnejších lokálnych surovín, aké sme schopní zohnať, o čom Vás presvedčí hneď prvé zahryznutie. \"\"
Polotovary, náhrady, dopredu pripravene zmesi, potravinársku chémiu, strojovú výrobu, donuty vyrobené na zákazku v pekárni, mrazené polotovary ani nič podobné u nás NENÁJDETE – preto tá skvelá chuť!
Keďže donutky pripravujeme každý deň čerstvé, vždy skoro ráno, ako väčšina donuterií po svete máme otvorené len do VYPREDANIA. Avšak snažíme sa piecť tak, aby aj na Vás zostalo. Ďakujeme za pochopenie.
Prijímame objednávky na väčšie počty donutkov na eventy (svadby, narodeniny, catering, firemné eventy atď.) – viac informácií emailom na ahoj@ladonuteria.sk.
La Donuteria má tie najlepšie donuty v meste!
Tešíme sa na Vás \"\"🙂

Zdroj: www.ladonuteria.sk