Kvietkovo Family | Kvetoslavov, Dunajská Streda

Adresa Kvetoslavov 75/1, Kvetoslavov, Dunajská Streda Email info@kvietkovofamily.sk Telefón 0902 583 449 Web www.kvietkovofamily.sk

Sme rodinné centrum, ktoré poskytuje rodinám služby na mieru s prevádzkou nonstop – v Kvetoslavove a v Dunajskej Strede.

Rodinné centrum Kvietkovo Family vzniklo s myšlienkou vytvoriť priestor pre rodinu. Centrum je úspešne zrealizovaný projekt dlhodobého charakteru, ktorý sme odvážne priniesli rodinám, rodičom i deťom, ako prvý svojho druhu.

 

To hlavné, na čo sa zameriavame je starostlivosť o detičky. Niekedy používame aj názvy ako jasle, či škôlka, ale pravdou je, že sme zo všetkého trošku a ku všetkému pridávame niečo viac. Fungujeme tak, ako to rodičom najviac vyhovuje, čiže nonstop. Snažíme sa byť k dispozícii vždy, keď nás rodič potrebuje, či je to na dve hodiny, pol dňa, celý deň, raz za čas, raz či dva krát do týždňa, na jeden mesiac, ale aj pravidelne. Vždy však platí, že u nás je vítaný každý, dieťa, rodič i rodina ako taká.

 

Samotný názov rodinného centra hovorí najmä o svojej hlavnej myšlienke, ktorou je vnímanie detí ako kvietkov a sústredenie sa na rodinu ako takú. Starostlivosť a láska, rodina, podpora, trpezlivosť či hravý prístup sú cesty, ktorými budujeme naše centrum. Naším cieľom je v prvom rade poskytnúť rodinnú atmosféru, rozšírenie vzdelania či relax nie len deťom, ale i rodičom. Chceme prinášať do života rodiny inovácie, moderné prvky výchovy, vzdelania či zábavy a najmä rodinnú pohodu. Našou snahou je v rodinnej atmosfére poskytovať kvalitné služby, ktoré ocení každá generácia.

 

Keď ešte celý projekt nášho centra bol len v plienkach, prvotnou myšlienkou bolo umožniť rodičom svoje dieťatko ponechať pár hodín v spoľahlivých rukách v prípade potreby. Čím viac však mamičky javili záujem, tým viac pripomienok, návrhov a dotazov prichádzalo. A tak si v súčasnosti v našom centre môžete vybrať z týchto služieb:

 

  • hodinová i celodenná starostlivosť, príležitostná i pravidelná, podľa Vašich požiadaviek a možností,
  • jasle a škôlka, s metodikou, výchovnným programom zameraným na vývin dieťatka, jeho rozvoj a výchovu,
  • jazykové krúžky pre malých aj veľkých,
  • organizovanie denných táborov počas všetkých prázdnin,
  • edukačná činnosť s deťmi, výchovné poradenstvo,
  • knižnica pre malých aj veľkých,
  • detské akcie, pravidelné akcie (veľkonočné, Deň matiek, Deň detí, vianočné, atď., príležitostné akcie (pyžamová párty, Deň zeme, divadielko, cesta rozprávkou, deň malých kuchárov, kamarát knižka, atď.)
  • vzdelávacie programy pre dospelých (komunikačné školenia, osobnostný rozvoj, predajné zručnosti)
  • prednášky (o rozvoji, vývine, problematike výchovy, deťoch, psychologické poradenstvo)

… a neustále naše služby rozširujemeUsmiaty

 

Naším cieľom je poskytnúť mladým rodinám, deťom, ale i všetkým ostatným príjemné prostredie, pomoc pri bežných starostiach, odborné poradenstvo či rozšírenie vzdelania a to všetko v rodinnej atmosfére s prístupom „ako od maminky“, ktoré je k dispozícii každý deň v roku, 24 hodín mamičkám, deťom, ale aj celým rodinám. Využívame a zavádzame v praxi moderné prvky výchovy, vzdelávania či zábavy. Všetky aktivity centra sú zamerané hlavne na rozšírenie vedomostného, kultúrneho a sociálneho obzoru nielen detí, ale i nás všetkých.

 

Počas celého roka sa u nás stále niečo deje. Neustále pripravujeme a organizujeme rôzne víkendové akcie, tvorivé dielne, burza, sezónne akcie ako karneval, deň kníh, jarné dielničky, vianočný večierok, pyžamové párty, rôzne príležitostné akcie, ale aj akcie na objednávku, narodeninové oslavy a podobne. O všetkých najbližších akciách sa dozviete v oddelení „novinky“, alebo nás kontaktujte telefonicky. Veľmi radi Vám o všetkom porozprávame.

 

Tešíme sa na Vašu milú návštevu.

Cenník

Dokumenty – prihláška a podmienky

Zdroj: www.kvietkovofamily.sk