Kura Harabura

Adresa Račianska 8, 831 02 Bratislava Email kotkodak@kuraharabura.sk Telefón +421 905 920 471 Web kuraharabura.sk

Rozkošné oblečky pre Vaše detičky.

Kura Harabura je slovenská značka originálneho oblečenia pre celú rodinu: bábätká, deti, mužov, ženy. Vtipné grafiky vás rozosmejú, potešia na oku aj na duši.

Naše veci sú vyrobené s láskou a to z toho ucítite!

Kura Harabura je jedno neobyčajné veselé a zvedavé kuriatko, ktoré i napriek tomu, že sa len teraz vyliahlo a ešte má na zadočku škrupinku, prináša detičkám rovnako veselé a originálne oblečky, ako je ono samo. Jeho hlavička je plná nápadov a tak sa môžete tešiť na neustály prísun nových vzorov!

Kura Harabura vytvorila Zora Puškáčová, grafická dizajnérka a fotografka s mnohými oceneniami, ale najmä maminka dvoch chlapčekov, ktorá si ich chcela obliecť do niečoho netuctového a vtipného. Ohlas, ktoré oblečky vyvolali u ostatných mamičiek a detičiek, ju motivoval k tomu, aby si s Kuriatkom otvorila vlastný obchodík.

Zorka hovorí: “Keď som čakala prvého synčeka a kupovala mu výbavičku, veľmi rýchlo sa mi objedli všetky tie macíky, zvieratká, autíčka na bábätkovských oblečkoch… Tak som si jedného večera sadla za počítač a urobila zopár návrhov, ktoré boli originálne, vtipné a trocha s nadhľadom 🙂 Postupne som dizajnom na mieru obdarovala aj dietky mojich kamarátok či príbuzných… a nakoniec som až tu!”

Materskú si doslova užíva: “Poznám ženy, ktorým to po pár mesiacoch ‘stúpne na mozog’ a už sa nevedia dočkať, kedy sa po pol roku či roku opäť vrátia do práce. Ja si momentálne neviem predstaviť lepšiu kariéru. Rozhodne to nie je ‘dovolenka’, ale pri načúvaní svojim inštiktom sa dá všetko krásne zvládnuť.” U nich doma sa neplače: Zorka je kontaktná mama, rodičovstvo si nevie predstaviť bez dojčenia, nosenia či spoločného spania.  “Niekedy som ako taká sliepočka, kuriatka šup-šup pod krídla a som hneď spokojná! Dá sa povedať, že som v neustálom opojení endorfínového a oxytocínového kokteilu!”

Zdroj: kuraharabura.sk