KONGO – Zábavné centrum

Email Telefón Web

01.09.2014 v OC IDEA otvorilo opäť svoje brány fantastického detského ihriska, najväčšieho svojho druhu plnom atrakcií na Slovensku, kde na ploche 1350 m2 na deti čakajú: hojdačky, šmýkačky, tobogan, trampolíny, domáce kino, SIMULÁCIA ZÁVODNÉHO KOKPITU, simulátor motoriek, videohry, X-BOX KINECT, nafukovacie skákacie hrady, dopravné ihrisko so šliapacími GO-KARTS autíčkami, Multifunkčná MEGA preliezačka plná prekvapení, umelá lezecká stena, ping-pong, air hockey, MEGA STAVEBNICA -KOCKY, air hockey, automat na šípky, pieskovisko, komické zrkadlá, STRELNICA a mnoho možností na vykonávanie rozličných pohybových aktivít s nespočetným množstvom zábavy rôzneho druhu.

Kam s deťmi v Žiline a okolí na celý deň a za každého počasia. Široké spektrum atrakcií poskytne zábavu pre dieťa v každom veku a za každého počasia. U nás je vždy pekné počasie 🙂 a výborná nálada.

 

Široké spektrum atrakcií poskytne zábavu pre dieťa v každom veku. Multifunkčná preliezačka plná prekvapení, prekážok, šmýkačiek, toboganov a iných dobrodružstiev.

Rodinné zábavné centrum KONGO s kaviarňou a občerstvením si môžete prenajať na organizovanie:

  • rodinných osláv,
  • firemných večierkov,
  • detských PARTY,
  • narodeninových, meninových osláv,
  • koncoročný večierkov a podobne.

KONGO Vám pripraví Vašu firemnú alebo rodinnú akciu presne na mieru. Častou požiadavkou zákazníkov je tiež spojená akcia pre dospelých a deti. Pre túto príležitosť sú schopní Vám pripraviť občerstvenie – obed, večeru …… a tiež zábavný park – tu prebiehajú súťaže pre deti i dospelých.

Počas akcie Vám deti postrážia.

Naša skvelá ponuka týmto nekončí! V KONGU – Vo svete zábavy pre najdôležitejších ľudí na svete, pre Vaše deti usporiadame oslavy podľa ich a Vašich predstáv. Stačí len rezerváciu a zvyšok môžete bez obáv nechať na nás.

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/11587091/kongo_banner-oc-idea.jpg

 

„KONGO – keď ho miluješ nie je čo riešiť“ nájdete v OC Idea na ulici kamennej 3 v Žiline na 2. poschodí a vďaka veľkokapacitnému parkovisku nebudete mať nikdy problém kde Vaše  autíčko zaparkovať. Parkovanie priamo pred KONGO-m,  kde sa pohodlne a jednoducho dostanete z vozidla priamo k nám. Pridajte si nás na FACEBOOK kde budete informovaní o novinkách a my Vás za to ešte odmeníme, https://www.facebook.com/kongocentrum

 

Otváracie hodiny v KONGU
Pondelok: Zatvorené (Otvorené len počas prázdnin a štátnych sviatkov od 09:00 do 19:30)
Utorok:   09:00 do 19:30
Streda:   09:00 do 19:30
Štvrtok:  09:00 do 19:30
Piatok:   09:00 do 19:30
Sobota:   09:00 do 19:30
Nedeľa:   09:00 do 19:00