Koliba Panoráma

Adresa Nezbudská Lúčka, 01324 Strečno Email promonta@azet.sk Telefón +421 903 805 838 Web kolibapanorama.sk

Koliba panoráma ako jedinečné miesto v Nezbudskej Lúčke, Vám ponúka nádherný výhľad na okolie Strečnianskej úžiny, vyzdobenú krásnymi pohoriami Malej Fatry…

Koliba je situovaná na kopci s nádherným výhľadom na Váh a Hrad Strečno – jej majiteľ skĺbil vynikajúci nápad s výbornou lokalitou. Autom sa tam dostanete zo Žiliny najlepšie cez Varín, prípadne môžete využiť kompu v Strečne. Príjazd na kolibu je po nespevnenej ceste, takže odporúčam nechať svoje športové Ferrari so zníženým podvozkom doma a na prepravu využiť niečo ľudovejšie.

Okrem výhľadu tu nájdete aj panoramatickú reštauráciu s ponukou slovenských jedál ako aj malým detským kútikom pre zabavenie detí.

Pre deti je tu množstvo podnetov na zábavu. Nájdu tu zvieratká ako kravičky,páva, kozičky, ovečky, húsky, mini prasiatka, lamu či poníka. 

Areál dopĺňajú aj malé rozprávkové domčeky, v ktorých bývajú Janko a Marienka s Ježibabou, Snehulienka a 7 trpaslíkov. Je tu aj domček na stračej nôžke, detský kolotoč, trampolína a detské ihrisko so šmýkalkou.

Či už pôjdete okolo na bicykli, cestou na hrad Strečno alebo na kompu, ktorá vás odvezie k hradu, oplatí sa tu zastaviť a vychutnať si kávu alebo pekné poobedie s rodinkou a deťmi.

 

Zdroj: kolibapanorama.sk