Kolesá na plávanie a plavecká výbava pre bábätká a deti

Adresa Zadunajská cesta 8, 85101 celé Slovensko Email info@freds-swim-academy.sk Telefón 0944 963 800 Web www.freds-swim-academy.sk

Internetový obchod na plavecké kolesá a plaveckú výbavu pre bábätká a deti

FREDS SWIM ACADEMY

 

Kolesá SWIMTRAINER „Classic“ boli vyvinuté pre rozvoj a zábavu Vašich detí pri dodržaní maximálnej bezpečnosti, neobsahujú ftaláty a sú samozrejme testované v skúšobniach TÜV a GS, zároveň Vám zaručia maximálny komfort. Iba s našimi kolesami budú Vaše deti v polohe plávania a budú sa môcť naučiť plávať pomocou rokmi osvedčenej trojstupňovej výučby plávania, ktorá je známa už vo viac ako štyridsiatich krajinách sveta.

 

V kolesách SWIMTRAINER „Classic“ môžu plávať bábätká už od 3 mesiacov. Návod na výučbu plávania dostanete spolu s kolesom.

 

Franziska van Almsick 2-násobná majsterka sveta a 22 násobná majsterka Európy v plávaní odporúča SWIMTRAINER „Classic“ ako excelentnú pomôcku pri výučbe plávania.

 

V našej ponuke nájdete vysoko kvalitnú plaveckú výbavu. Vyberáme z nej neoprén a plávací overál Shorty Roto.red

Neoprénový overal je vyrobený z neoprénu, ktorý má hrúbku 2,5mm. Vďaka jeho tepelno-izolačným vlastnostiam si deti môžu dlhšie užívať zábavu vo vode a zároveň sa tešiť z voľnosti pohybu. Vďaka obojstrannej vrstve z lycry je veľmi pohodlný, rýchle sa vysuší a naviac chrání pred nepriaznivými účinkami vetru a slnečného žiarenia. Zips na chrbte umožňuje rýchle a jednoduché obliekanie a vyzliekanie overalu.

 

Neoprénové overaly v červenej farbe sú k dispozícii vo veľkostiach 68, 74, 80, 86, 92, 98, 104 a 110.
Veľkosti zodpovedajú výške dieťaťa v centimetroch.


Vyrobené z vysoko funkčných mikrovlákien (82% polyamid, 18% elastén).

Tieto módne a veľmi komfortné shorties majú slnečnú ochranu UV 80 podľa UV Standard 801, sú rezistentné voči chlóru, slanej vode, rýchlo schnúce, sú vzdušné a super ľahké. Majú perfektný strih s elastickými švýkami.


K dispozícii vo veľkostiach 68/74, 80/86 und 92/98.

Zdroj: www.freds-swim-academy.sk