KIDSWORLD.sk

Kidsworld.sk už 10 rokov prináša na Slovensko hodnotné a mimoriadne krásne edukačné nadčasové hry, hračky a doplnky.

Kidsworld.sk už 10 rokov prináša na Slovensko hodnotné a mimoriadne krásne edukačné nadčasové hry, hračky a doplnky značiek Djeco, Lilliputiens, Trybike či Waytoplay.

Vitajte vo Svete Detí, v detskom svete KidsWorld!

Detský život je plný prekvapení, radosti, veselia a zábavy. Všetci dospelí máme pri svojich deťoch druhú šancu ponoriť sa do čarovného sveta plného záhad, vymyslenej reality, predstáv a hier.

Ako mama dvoch detí, ktorá sa na Slovensko prisťahovala z rodného Holandska, som často hľadala originálne hračky a produkty pre moje vlastné deti aj deti mojich známych. Zistila som, že mnohé obľúbené hračky sa na Slovensku nedali kúpiť. Preto sme sa spolu s mojím partnerom rozhodli otvoriť internetový obchod s vybranými hračkami z celého sveta, ktoré umožnia vytvoriť pre deti skutočne čarovný detský svet a podporia ich motorický i osobnostný vývoj.

Tento jednoduchý začiatok sme následne rozvinuli na výhradnú distribúciu prémiovýc h svetových značiek pre Slovensko a čiastočne aj pre Českú Republiku ako Svet hier, hračiek a doplnkov stimulujúcich rozvoj zmyslov a logického myslenia Detí.

Samozrejme, dnes už v našom pôvodne čisto rodinnom tíme je viac nadšencov nášho Sveta Detí KidsWorld, aby sme Vám, naším zákazníkom, mohli prinášať prostredníctvom našich partnerov, ktorí ponúkajú kvalitné produkty stimulujúce rozvoj detí, tie najlepšie prémiové značky z celého sveta, ktorých záujem samotných je distribúcia cez špecializované predajne, ktorých osobný prístup a nadšenie zákazníci vnímajú ako ich poslanie dať im a ich deťom niečo viac ako len kvalitný produkt a službu.

V našej ponuke nájdete hračky, ktoré podporujú predstavivosť, tvorivosť aj kreativitu a popritom deti učia spoznávať svet okolo seba. Ponúkame aj pomôcky a dizajnové doplnky pre dotvorenie súkromného mikrosveta detí, ktorý tvorí ich detská izba ako aj deti samotné. Nezabudli sme ani na najmenšie deti a preto vieme ponúknuť aj produkty pre bábätká a batoľatá stimulujúce ich jemnú motoriku a rovnako aj vyskúšané pomôcky pre ich mamy.

Ešte predtým, ako sme sa rozhodli vytvoriť KidsWorld.sk, dali sme predsavzatie, ktorého sa striktne držíme dodnes: vždy ponúkame len hračky, ktoré spĺňajú aj tie najprísnejšie normy, sú bezpečné pre deti a naviac dbáme na to, aby boli priateľské k prírode. A hlavne, aby robili radosť všetkým. Znamená to napríklad aj to, že u nás nenájdete hračky obsahujúce batérie, ani hračky vydávajúce umelé elektronické zvuky (s výnimkou dizajnových doplnkov značky Djeco ako Animambo – Detský keyboard), ale len hračky, ktoré pomáhajú vášmu dieťaťku naplno využívať svoju predstavivosť a kreativitu. Pretože, ako hovorieval Albert Einstein: „Predstavivosť je všetkým. Dáva nám možnosť vymyslieť si budúcnost a preto je často dôležitejšia ako vedomosti.

Vyčarujeme radosť deťom akéhokoľvek veku, niektoré naše obľúbené kartové a spoločenské hrysa odporúčajú až do 99+ :). V našom kráľovstve nájdete tiež kreatívne sady, stavebnice, originálne hračky do vody, rolové hry, hudobné nástroje, zápisníky s magickými  perami, bábiky a k nim ladiace prívesky Tinyly, kolekciu DIY- Vytvor si sám, ale i flexibilné autodráhy či jedinečné rastúce odrážadlo. Určite si pozrite aj doplnky do detskej izby – hudobné skrinky a šperkovnice, nočné svetielka, či pokladničky sú obľúbenou položkou na zoznamoch pre Ježiška.

Snímka obrazovky 2020-11-19 o 15.14.02

Zdroj: www.kidsworld.sk