KIDMANIA

Adresa Zuzany Chalupovej 8, 851 01 Bratislava - Petržalka. Email objednavky@kidmania.sk Telefón +421 903 548 548 Web kidmania.sk

Prinášame zážitok, vedomosť, hru, zábavu a relax.

Hračkárstvo v Bratislave a internetový obchod.
Najlepšie nápady pre deti!
Kvalitné hračky s očarujúcim dizajnom, zdravotne úplne bezpečné, také sú hračky a potreby pre bábätká a deti, ktoré nájdete v našej kamennej predajni a internetovom obchode KIDMANIA. Drevené hračky Janod, kvalitné nemecké hračky Haba, kreatívne hračky Djeco, papierové skladačky Calafant, zdravé fľaše, retro hračky ako Tatra alebo Človeče, nehnevaj sa, spoločenské hry a knihy pre deti, detské DVD s pesničkami, CD rozprávky a maľovanky pre najmenšie deti, hračky na záhradu a do prírody, kolotoče nad postieľku, drevené kuchynky, hojdací koník, domček a kočík pre bábiky, odrážadlo, kolobežka a mnoho iných hračiek pre dievčatá, chlapcov a bábätká.
Všetky produkty, ktoré ponúkame pôsobia na rozvoj jemnej motoriky, rozumových schopností a bežných zručností, mnohé vyhovujú zásadám podľa Montessori pedagogiky. Pomáhajú predchádzať špecifickým poruchám vývoja a učenia u detí ako dyslexia, dysgrafia, dyskalkúlia a iným. Produkty do nášho obchodu vyberáme s láskou a vedome tak, aby boli maximálne zdravotne nezávadné, praktické, náučné, vnímavé k potrebám detí a zároveň aj dizajnovo príťažlivé.
Radi vás privítame v našej kamennej predajni v Bratislave alebo v našom online internetovom obchode.
“Hra je najdokonalejšia forma výskumu.” – Albert Einstein

“Jedine deti vedia, čo hľadajú.”

– Antoine de Saint-Exupéry –

A ako ich môžeme podporiť? Dajme im svoju pozornosť, ukážme im náš svet, ľúbme ich, ale dajme im aj priestor. Nechajme ich objavovať, skúmať a skúšať, nechajme ich sa hrať.

logo KIDMANIA

Prinášame vám “The best ideas for kids“.

E-SHOP

www.kidmania.sk

KAMENNÁ PREDAJŇA

Starorímska 16
851 10 Bratislava

 KONTAKT 

Telefón: 0903 548 548
E-mail: objednavky@kidmania.sk

Zdroj: kidmania.sk