Kiddo – úžasné detské topánočky

Adresa Dolná 5, 81104 Bratislava Email info@kiddo.sk Telefón +421 948 045 900 Web www.kiddo.sk

Vítame Vás, vybrať si môžete z produktov v našom e-shope alebo v našej kamennej predajni v Bratislave! Nájdete u nás všetko pre malé nôžky Vašich nezbedníkov! Ponúkame široký sortiment detských topánočiek, pančušiek a ponožiek. Rovnako u nás nájdete papučky a cvičky, všetko vo veľkostiach od tých najmenších až po veľkosť 36.

Vítame Vás, vybrať si môžete z produktov v našom e-shope alebo v našej kamennej predajni v Bratislave! Nájdete u nás všetko pre malé nôžky Vašich nezbedníkov! Ponúkame široký sortiment detských topánočiek, pančušiek a ponožiek. Rovnako u nás nájdete papučky a cvičky, všetko vo veľkostiach od tých najmenších až po veľkosť 36.

 

Naša vízia

Kiddo sa svojou širokou ponukou detskej obuvi a kvalifikovaným personálom stane popredným predajcom detskej obuvi na Slovensku.

 

Naše poslanie

Na slovenský trh prinášame kvalitné detské topánky v modernom dizajne; kladieme pritom dôraz na zdravý telesný vývoj detí a všeobecnú spotrebiteľskú spokojnosť našich zákazníkov.  

Naše výhody a bonusy
Medzi naše výhody patrí: Kvalifikovaný personál ochotný poradiť v každej situácii. Široká ponuka kvalitnej detskej obuvi pre dievčatá aj chlapcov za primerané ceny. Zaujmavý doplnkový textilný tovar. Veľký internetový obchod dostupný pre zákazníkov z celého Slovenska. Kamenná predajňa v Bratislave, v ktorej sa budú cítiť dobre nielen rodičia, ale predovšetkým Vaše ratolesti.

 

Detičky by sa mali za každých okolností cítiť šťastné, a to najmä pri hrách a šantení. Práve preto Vám prinášame kvalitné topánočky od bulharského výrobcu KK. V spoločnosti KK sa odborníci venujú výrobe takých topánočiek, ktoré vykúzlia úsmev nielen na tvári samotných detičiek, ale prinesú pohodu do celej rodiny.

Našou hlavnou zásadou je dbať na detské zdravie. Detičky by nemali topánky vôbec cítiť ani ich vnímať keď ich majú obuté. Tá správna obuv sa stará tak o pohodlie, ako aj o správny fyzický vývoj. Cieľom spoločnosti KK (Kolev & Kolev) je už 12 rokov ponúkať pekné topánočky vysokej kvality; tieto sa vyznačujú kombináciou originálneho dizajnu s pohodlnými a zdraviu detí vyhovujúcim spracovaním. Naše topánočky ochraňujú detské nôžky v citlivom období rastu!

Detičky sa chcú hrať. A naše topánky sú na to ako stvorené…

 

Chodiť ako na boso!

Hneď ako začne dieťatko robiť svoje prvé krôčky, je naším cieľom, aby sa jeho nôžky vyvíjali prirodzene a získali potrebnú silu. Práve preto spoločnosť KK vyvinula inovatívny systém Flexi Step. Pomocou tohto systému je podrážka našich topánočiek ohybná presne v tých miestach, kde sa pri chôdzi či behu zohýba detská nôžka.

 

Systém Flexi Step sa skladá z troch vrstiev. Prvá vrstva je anatomicky tvarovaná vložka, ktorá svojou líniou kopíruje detskú nožičku. V druhej vrstve, v miestach určených na ohýbanie je vložená pružná časť, ktorá umožnuje ľahké a plynulé zohnutie podrážky pri každom kroku dieťata. Posledná vrtsva podražky ma povrch osobitne uspôsobený na to, aby poskytovala dobrú prilínavosť topanočky k akémukoľvek povrchu.

 

 

 

Naša kamenná predajňa
Pozývame Vás do našej kamennej predajne v Bratislave, na Drieňovej ulici 1K (vedľa Štrkovca, vo vnútrobloku novostavby Eden park).  Tu nám môžu detičky popri skúšaní topánok nakresliť do zbierky nejaký pekný obrázok, alebo sa občerstviť džúsikom a nejakou dobrotkou.

Zdroj: www.kiddo.sk