Kaviareň Matylda

Adresa Kresankova 3, 841 05 Bratislava - Dlhé Diely Email +421 903 654 796 Telefón +421 905 972 868 Web www.facebook.com

Novootvorená kaviareň na Dhých Dieloch pre rodiny s pravidelným programom pre deti.

 

Novootvorená kaviareň (6.2.2016), ktorej majiteľmi sú gastronadšenci…A keďže milujú  dobré a chutné jedlo, jedného dňa sa rozhodli, že už nebudú kibicovať o tom, čo je niekde dobré a inde zlé a ako by sa čo malo robiť, ale pustili sa do projektu vlastnej kaviarne, v ktorej by sa dobre cítili malí aj veľkí.

 

mat1

 

Matylda si našla svoje miesto na terase Obchodného centra Terno Dlhé Diely, pred ktorým je pekné detské ihrisko a žiadna cesta s autami.
Ponúkajú rodinám s deťmi zázemie vkusne zariadenej nefajčiarskej kaviarne s milým, ústretovým a chápavým personálom a kvalitným jedlom. Dôraz sa kladie na čerstvosť a kvalitu surovín pri výbere koláčov od dodávateľov a rovnako pristupujeme aj k jedlám a domácim koláčom, ktoré pripravujú v ich
prevádzke.

Pre deti je vyhradená pomerne veľká časť priestoru kaviarne – 40 m2. Tento priestor je oddelený od kaviarenského priestoru len opticky, čo znamená, že z ktoréhokoľvek miesta kaviarne môžu rodičia sledovať očami svoje ratolesti . Dieťa sa v herničke spokojne hrá a mama, či ocino môžu pritom relaxovať, či debatiť s priateľmi alebo riešiť pracovné záležitosti pri kávičke.

 

mat3

 

Kaviareň je vybavená aj priestorom na dojčenie a na prebaľovanie bábätka.

Návštevníkom sú k dispozícii spoločenské hry, časopisy, knižky na čítanie aj na predaj, lego stolík, detský bazénik s molitanovou stavebnicou, kuchynka, indiánske tepee a ponk stolík pre chlapcov.

Priestory kaviarne sú vhodné pre usporadúvanie rodinných ako aj detských osláv.

 

mat4

 

V Matylde sa organizuje pravidelný program – dielničky pre detičky, ktoré budú doplnené ďalším programom ako sú workshopy pre deti od 5 rokov, pečenie s deťmi, divadielka či tvorivé čítania pre deti.

 

dielne

 

Počas letných prázdnin budú priestory kaviarne Matylda patriť aj detským denným táborom.

A prečo Matylda? Matilda je obľúbená postavička dievčatka z príbehu známeho autora detských kníh Roadla Dahla. Toto dievčatko je od malička zvedavé, veľmi bystré a milé. A taká by chcela byť aj Matylda. Zvedavá, bystrá a milá.

Zdroj: www.facebook.com