LEMON SPORT Jedinečné športové potreby pre deti!

Adresa Drobného 27, 81108 Bratislava Email sales@lemonsport.sk Telefón +421944526645 Web lemonsport.sk

V našom internetovom športovom obchode sú jedinečné športové potreby pre deti a ich rodičov. Domáce rebriny a preliezačky pre deti, ribstole pre dospelých a iné.

Existujú posilňovacie stroje pre deti, ktoré sú zároveň zábavnými atrakciami?

Áno, existujú! Takýmto posilňovacím strojom a zábavnou atrakciou v jednom je rebrina, vybavená hrazdou,  lanom, povrazovým rebríkom, gymnastickými kruhmi, basketbalovým košom a športovou žinenkou.

V internetovom športovom obchode LEMON SPORT s.r.o. si môžete kúpiť jedinečné domáce rebríny pre deti a tiež odolné športové žinenky v pestrých farbách. Naše rebriny sú vhodné pre celú rodinu. Deti sa budú s radosťou hrať a cvičiť na povrazovom rebríku, lane, gymnastických kruhoch, visutej hrazde a športovej žinenke, zatiaľ čo rodičia sa budú môcť doma venovať fitnessu, gymnastike a silovým cviceniam na rebrinách, hrazde a na bradlách.

Naše rebriny majú nasledujúce výhody:

  • BEZPEČNOSŤ posilňovacích strojov, ktorú potvrdzuje EURÓPSKY CERTIFIKÁT KVALITY TUV NORD: rebriny sú vyrobené z veľmi kvalitného kovu, majú oblý dizajn, všetky otvory a kotviace prvky rebrín sú zakryté dekoračnými plastovými záslepkami.
  • ĽAHKÁ MONTÁŽ A DEMONTÁŽ rebrín, hrázd a ďalších častí športového závesného systému.
  • KOMPAKTNOSŤ posilňovacích strojov: rebrina s hrazdou, gymnastickými kruhmi, lanom, bradlami, basketbalovým košom, visutou hrazdou a ďalšou športovou závesnou výbavou zaberie menej ako 1 m², čo dovoluje umiestniť tento posilňovací stroj v byte, dome, školskej telocvični, detskom kútiku fitness centra, hotela, kaviarne či v inej ľubovoľnej miestnosti.
  • UNIVERZÁLNOSŤ preliezaček:
    Vzhľadom na to, že sú rebriny, hrazdy a bradlá otestované záťažou 230 kg, sú naše preliezačky vhodné tak pre deti ako aj pre dospelých.
  • VEĽKÝ VÝBER ŠPORTOVÝCH ZÁVESNÝCH SYSTÉMOV pre posilňovacie stroje: hrazdy, gymnastické kruhy, laná,bradlá, basketbalové koše, visuté hrazdy, povrazové rebríky. Kvôli bezpečnosti odporúčame doplniť rebrinu výraznou športovou žinenkou.
  • MOŽNOSŤ VÝBERU RÔZNYCH JASNÝCH FARIEB a ESTETICKÝ DIZAJN posilňovacích strojov: takáto možnosť ponúka originálne riešenie interiéru detskej izby, športového kútiku v škôlke a škole alebo detského kútiku vo fitness centre, hoteli či obchodnom centre.

Detská rebrina od LEMON SPORT prispieva k harmonickému fyzickému a intelektuálnemu vývoju dieťaťa.

Telesné a duševné zdravie človeka priamo závisí od fyzickej aktivity. Obzvlášť pre deti je fyzická aktivita nevyhnutnou podmienkou pre harmonický telesný a intelektuálný vývin.

Deti do troch rokov spoznávajú svet v prvom rade prostredníctvom pohybu. Čím rôznorodejšie sú pohyby dieťaťa, tým viac podnetov sa dostáva do jeho mozgu resp. tým intenzívnejšie prebieha jeho duševný a fyzický rast.
Podľa východnej filozofie a medicíny prebieha prvých 12 rokov života človeka s pomocou energie “vetra”. Práve preto sú deti do 12 rokov plné sily, môžu celý deň bez unavenia behať, skákať, loziť a hrať sa, ich nálada sa môže rýchlo meniť. Ak deti do 12 rokov nemajú v priebehu dňa možnosť aktívneho pohybu, energia sa začína zhromažďovať a meniť na “pustošivú”, kedy dieťa začína loziť na skrine, hádzať loptu doma alebo naháňať úbohú mačku (psa), čo, samozrejme, rodičov vôbec neteší. Výsledkom je zlá nálada celej domácnosti. Podľa miery vyspelosti a vývinu sa u dieťaťa zhruba v 13 rokoch začínajú meniť záujmy, viac času trávi pri počítačových hrách, internete a pred televíziou, zvyšuje sa zaťaženie v škole, keď treba robiť viac domácich úloh a pritom sedieť za stolom. Málo pohybu a dlhé sedenie v jednej polohe za stolom v škole i doma zapríčiňuje hrbenie, nesprávne držanie tela a deformovanie chrbtice; tento “svalový hlad” môže u detí viesť k výraznejším poruchám ako u dospelých a znížiť nie len fyzickú, ale aj duševnú výkonnosť. Zvyšuje sa riziko telesnej slabosti (hypodynamie)a obezity — chorôb 21. storočia.

Najlepším riešením pre tento problém, je zriadenie do detskej izby rebriny alebo preliezačky od LEMON SPORT.

Každodenná gymnastika a športové hry na rebrine rozvíjajú u detí pohybovú sústavu, silu, šikovnosť, vytrvalosť, zmysel pre rovnováhu; lezenie po rebrinách naboso pôsobí ako profylaxia plochých nôh; naťahovanie na hrazde, visutej hrazde a gymnastických kruhoch uvoľňuje napätie v chrbtici, posiľňuje chrbtové svalstvo a predchádza vzniku pokryvenia chrbtice dieťaťa. Pravidelné cvičenie a hranie športových hier na preliezačkách posiľňuje brušné svalstvo a pomáha predchádzať problémom s peristaltikou čriev, zápchou a obezitou (nadváhou) detí.

Športovať na detskom športovom komplexe môže dieťa od malička. Ak máte v rodine viac detí rôzneho veku, každé si nájde zaujímavé športové aktivity a hry pre seba. Okrem detí môžu na rebrinach LEMON SPORT cvičiť aj dospelí, keďže ribstole vydržia aj vysokú záťaž. Rebrina, hrazda, bradlá a športová žinenka – skvelá sada posilňovacích strojov, ktoré pomôžu rodičom zostať v perfektnej forme a trénovať pri tom silu, šikovnosť a ohybnosť.

 

Najlepším darčekom pre dieťa je zdravie!

Zdroj: lemonsport.sk