Jančiči

Volám sa Jančiči a pozývam Vás do môjho rozprávkového sveta!

Volám sa Jančiči a milujem detičky! Prišla som sem spoznávať zem. U nás v Jančičinove je stále zábava, rada sa zabávam od rána do rána. Občas si však rada pospím a snívajú sa mi krásne sny, či som v rozprávkove, či tu na zemi. Rada si spievam a rada tancujem, veľmi rada s každým srandujem.

 

Najnovšie DVD pre deti pod názvom Jančiči – Dary zeme. Nechajte sa vtiahnuť do rozprávkového sveta s Jančiči . V príbehu sa dozviete aké sú najväčšie dary tejto zeme, spoločne si zaspievame, zatancujeme, zabavíme a taktiež sa veľa naučíme. Krásne prostredie, úžasné postavičky a silný príbeh chytí za srdce nielen deti, ale aj dospelých.

jančiči-dvd-front

O Jančiči:

Jančiči pochádza z rozprávkovej krajiny Jančičinovo. Táto krajina je plná zábavy, tanca a krásnych pesničiek. Jančiči sa rozhodla predstaviť túto krajinu všetkým deťom a ich rodičom formou pesničkovo – tanečných vystúpení, v ktorých nechýba príbeh plný fantázie a nádherného odkazu. Deti si s Jančiči zatancujú, zaspievajú a spolu s rodičmi si odnesú so sebou prekrásny zážitok.

Jančiči dvd obnovený 2 page

Zdroj: jancici.sk