internetový obchod slimacik.sk

Adresa , Banská Bystrica Email info@slimacik.sk Telefón 0948212158 Web www.slimacik.sk

Zariaďujete detskú izbu, alebo máte pocit, že detská izba vášho dieťatka potrebuje zmenu?

Zariaďujete detskú izbu, alebo máte pocit, že detská izba vášho dieťatka potrebuje zmenu?
Nájdete u nás fantastické doplnky a dekorácie, ktoré sa hodia do dievčenskej i chlapčenskej detskej izbičky a ktoré podčiarknu výnimočnosť a krásu detskej izby.

 

Drevené a ručne maľované ozdobné vešiačiky, boxy na hračky, originálne odpadkové koše budú dieťatko nabádať na to, aby sa rado učilo dodržiavať poriadok. Obľúbený detský hrdinovia (Macko Pú, Hello Kitty, Spiderman, Barbie, Princezné a veľa ďalších) budú robiť spoločnosť vašim detičkám na posteľnej bielizni, dekoračných vankúšikoch, záclonách či kobercoch.

 

Neprehliadnite naše originálne textilné kolekcie, stačí si vybrať motív. Bude to Žirafa Klára, Veselé autíčka, Farby, Lienka Katka alebo si niečo iné? Odporúčame vám aj vreckáre za detskú posteľ z našej ponuky, ktoré ochránia dieťatko od studenej steny a zároveň spolu s posteľou vytvoria útulný detský kútik. Vreckáre môžu ukrývať obľúbené poklady Vášho dieťatka, ktoré si ich tam samo ukryje.

 

Ak pridáte na stenu v blízkosti jeho postele aj niektorú z našich drevených ručne maľovaných nástenných lampičiek s pekným motívom, tak aj zaspávanie vášho dieťatka s jeho pokladmi na dosah ruky bude pre neho veľmi upokojujúce.

Zdroj: www.slimacik.sk