Hurricane Factory TATRALANDIA

Adresa Brezovec 1090 , 031 05 Liptovský Mikuláš Email rezervacie@hurricanefactory.com Telefón +421 903 544 331 Web www.hurricanefactory.com

Príďte si vyskúšať pocit voľného pádu v unikátnom aerodynamickom tuneli, v pohodlnej výške a za neustáleho dozoru profesionálnych inštruktorov.

HURRICANE FACTORY – GARANCIA JEDINEČNEJ ZÁBAVY

HURRICANE FACTORY TATRALANDIA je jediný aerodynamický tunel na Slovensku a v širšom okolí. Je to miesto, kde si môžete vyskúšať aké je to lietať a vznášať sa. V presklenej letovej komore s priemerom 4,3 metra a celkovej výške tunela 14 metrov prúdi vzduch rýchlosťou až okolo 270 km za hodinu, čím navodzuje rovnaké podmienky ako pri voľnom páde. Vy však lietate v bezpečnej výške a pod neustálym dohľadom skúseného inštruktora. Lietanie v tuneli je určené pre všetky fyzicky zdravé osoby od 5 rokov, resp. od 110 cm. Nie je potrebná žiadna predchádzajúca skúsenosť.

AKO TO U NÁS CELÉ FUNGUJE:.

  1. zaregistrujete sa na recepcii
  2. absolvujete krátke školenie, kde sa oboznámite s tým čo Vás čaká a naučíte sa základné princípy lietania v tuneli (základná letová poloha, signály na komunikáciu s inštruktorom…).
  3. zapožičiame Vám ochranné oblečenie: kombinézu, okuliare, helmu, (Klient si so sebou prinesie len pohodlné tričko pod kombinézu a šnurovaciu obuv.)
  4. idete do letovej komory, kde ste vždy s profesionálnym inštruktorom, ktorý Vám pomáha vstúpiť do prúdu vzduchu a učí Vás ako ovládať svoje telo počas letu.
  5. Po úspešnom zvládnutí prvého letu získavate certifikát a na požiadanie Vám urobíme video záznam alebo fotografiu z jedinečného zážitku.

 VYBERTE SI SVOJ LET:

 WIND STARTER (2 min.)

  • ako 2 zoskoky z lietadla z výšky 4 500 m

 RIDE A STORM (3 min.)

  • ako 4 zoskoky z lietadla z výšky 4 000 m

FAMILY FLIGHT (6 min.)

  • ako 6 zoskokov z lietadla z výšky 4 500 m
  • pre 2 dospelých a 1 dieťa do 12 rokov

 TO PRAVÉ MIESTO PRE VAŠU NETRADIČNÚ PÁRTY

Chcete mať vy alebo  Vaše dieťa párty, oslavu, na ktorý sa bude dlho spomínať? Hurricane factory Tatralandia je potom to pravé miesto pre Vás. Dvojposchodové priestory s výhľadom na aerodynamický tunel Vám zaručí sledovanie letcov a lobby bar ponúkne príjemné osvieženie. Podľa vašich prianí Vám na vašu akciu zabezpečíme občerstvenie, či splníme iné špeciálne požiadavky. Nezabudnuteľný event v Hurricane factory Tatralandia..

Zdroj: www.hurricanefactory.com