Hrosik.sk – internetový obchod detské čiapky a plavky s UV filtrom

Internetový obchod Hrosik.sk sa špecializuje na nemeckého výrobcu Sterntaler a jeho výrobky, detské čiapky letné s UV filtrom a zimné baranice, kukly a iné. Ďalej ponúkame veľmi obľúbené detské plavky s UV filtrom a všitou plienkou. V ponuke máme aj zimné doplnky – rukavice, šále, nepremokavé capačky s Thinsulate materiálom.

Internetový obchod vznikol v roku 2011, ktorý sa špecializuje na kvalitné nemecké čiapky a doplnky s UV filtrom značky Sterntaler. Našou hlavnou ponukou sú detské čiapky s UV filtrom, kde ponúkame klobúčiky, čiapky so šiltom a plachetkou, bavlnené čiapky na jar. Takmer celá ponuka jarných a letných čiapok tvoria výrobky s UV filtrom 15+, 30+ a 50+. Ponúkame aj plachty s UV filtrom 50+, ktoré mamičky rady používajú proti slnku do kočíkov.

 

Ďalšou ponukou sú plavky s UV filtrom 50+ a všitou plienkou, vďaka ktorej predídete bazénovej nehode. Jesenné a zimné čiapky tvoria kukly, baranice, teplejšie bavlnené čiapky na jeseň, nepremokavé baranice a rôzne. Širokú ponuku nájdete aj v zimných doplnkoch ako šále, rukavice, šatky, ponožky, pančuchy, nepremokavé botičky s Thinsulate materiálom, ktoré udržujú teplotu a nepremokajú.

 

Ďalšiu značku, ktorú predávame je dánska značka Fixoni, od ktrej u nás nájdete body z organickej bavlny, zimné bundy a overaly.

Zdroj: www.hrosik.sk