Hravo park Miloslavov

Adresa Hronská 18, 82107 Bratislava Email hravopark@gmail.com Telefón +421949543215 Web www.hravopark.sk

Hravo park je ideálne miesto na detské oslavy v prírode, so zvieratkami a rôznymi sezónnymi atrakciami. V Hravo parku ste pánom oslavy vy.

Ideálna detská oslava?

V prírode, so zvieratkami, taká po ktorej nemusíte upratovať.

Detské oslavy sú významnou udalosťou v živote každej rodiny. Bez rozdielu na to či sú to tie prvé, alebo desiate. Deti sa na ne tešia celý rok a vždy odpočítavajú posledné dni. Užite si tieto chvíle spolu s vašimi deťmi. My vám pripravíme priestor, zábavu, tortu, čo si len vymyslíte. Aj koňa, keď budete chcieť. Naozaj.

Aj my sme rodičia a preto sme založili Hravo Park – kus prírody blízko hlavného mesta. V Hravo Parku ste pánom svojej oslavy. Vy si poviete, či máte vlastnú tortu alebo vám ju zabezpečíme. Priestor pripravíme podľa vašich predstáv a zapožičiame vám ho. A upratovanie nechajte na nás. 

Spoločnosť na detskej oslave vám budú robiť roztomilé holandské minikozičky a bunny králici. Máme spoluprácu so skúsenými detskými animátormi, chovateľmi koní a fotografmi, ktorí radi splnia vaše požiadavky. Tak aby ste si mohli aj vy vychutnať oslavu s deťmi.

Tešíme sa na vás.

Hravo park Miloslavov

www.hravopark.sk

Zdroj: www.hravopark.sk