Hravá kaviarnička SPACE MANIA

Adresa Štúrova 796/37, 903 01 Senec Email spacemania007@gmail.com Telefón +421 949 456 250 Web www.facebook.com

Nová hravá kaviarnička “Space Mania” plná zábavy pre detičky, ale aj dospelých.

Miesto, kde si dospelý môžu pokojne vychutnať chvíľku oddychu pri kávičke s rodinou a priateľmi, ale aj zároveň aj so svojou ratolesťou.

Hravá kaviarnička SPACE MANIA je plná zábavy a je navrhnutá pre Vaše deti tak, aby sa v nej dosýta vyšantili a zároveň objavovali nové dobrodružstvá. Veľkú časť priestoru tvorí detská plocha na hranie. Jej súčasťou je jedinečné interierové ihrisko s vesmírnou tematikou prístupné pre deti približne od 1 – 12 rokov. Jeho výnimočnosť spočíva v tom, že je jednoposchodové a ukrýva veľa prekvapení. Prízemie ihriska je zaplnené detskými hračkami.

U nás si prídu na svoje aj milovníci Nintendo Wii, máme v ponuke široký sortiment športových ale aj vedomostných hier.

Kaviarnička je otvorená každý deň v týždni, keďže v Senci je málo miest, kde si môžeme s deťmi posedieť a tráviť s nimi čas. Organizujeme cez týžden rôzne interaktívne činnosti, aby sa deti učili a rodičia tešili, že ich ratolesti napredujú a prežívajú chvíle všetci spolu v príjemnom prostredí. Ak nemáte kam pozvať priateľov a osláviť s nimi a s Vašimi deťmi narodeniny alebo meniny, tak vám ponúkame riešenie, ako bezstarostne pripraviť celú oslavu. Vy si vyberiete deň, výzdobu, občerstvenie, tortu a iné splniteľné požiadavky a deti sa môžu na oslave nerušene jašiť v hernej zóne a vychutnávať krásnu atmosféru.

Naším cieľom je, aby sa hostia cítili príjemne, a preto je zriadená aj kaviarenská časť, v ktorej si môžu všetky vekové kategórie (nie len mamičky s deťmi) oddýchnuť a vychutnať množstvo rôznych pochutín. V ponuke máme výbornú taliansku kávu zn. Filicori Zecchini, horúcu a ľadovú čokoládku La Vita pre maškrtníkov, čajíky aj pre tehuľky a dojčiace maminy, nealko nápoje a samozrejmosťou je tiež široký výber koláčikov.

Celý priestor je prispôsobený potrebám rodičov a detí, takže sme nezabudli ani na miesto, kde si môže mamička v pokoji dojčiť dieťatko a prebaliť ho na prebaľovacom pulte. Pre staršie deti sú pripravené stoličky na kŕmenie, na toaletách stupienky a tiež redukcie na WC a nočníčky pre najmenších.

Máme tiež v ponuke na predaj kreatívne hračky Melissa & Doug.

4

Otváracie hodiny:

  • Pondelok – Nedeľa 10.00 – 20.00 h

Cenník:

  • Cena vstupu do hracej zóny platí pre deti od 1 roka
  • 3 Eur cez týžden
  • 3.50 Eur cez víkend, štátne sviatky,  školské prázdniny
  • vstup časovo neobmedzený.

Zdroj: www.facebook.com