Horský hotel Hájenka v Makove

Adresa Kopanice 40, 02356 Makov Email info@hajenkahotel.sk Telefón +420 724 118 119 Web www.hajenkahotel.sk

Náš hotel nezabúda ani na najmenších!
Pre rodiny s deťmi pripravíme na izbu postieľku. Pri stravovaní poskytujeme pre deti detské porcie. Pre vaše ratolesti máme veľa skvelých hračiek, spoločenských hier a detský kútik s farebnými balónikmi, detský stolík na kreslenie, ktorý nájdete v hotelovej reštaurácii. Pri veľkom počte rodín s malými deťmi prebieha večerné premietanie rozprávok.

Horský hotel Hájenka

Ponúkame vám komfortné ubytovanie v príjemnom rodinnom prostredí.

 

Poskytujeme ubytovanie v dvojlôžkových zariadených izbách so samostatným sociálnym zariadením. Každá izba disponuje možnosťou ďalších dvoch lôžok. Celková ubytovacia kapacita je 50 lôžok. Štandardným vybavením izieb je sociálne zariadenie – WC, sprchovací kút, TV so satelitom, miniaudio systém, telefón. V izbách je k dispozícii pripojenie na internet. Samozrejmosťou je uterákový servis.

 

Pre rodiny s malými deťmi sú k dispozícii detské postieľky.

Služby spojené s ubytovaním:

  • priestranné parkovisko priamo pred hotelom
  • denné upratovanie a výmena posteľnej bielizne
  • budenie telefónom
  • možnosť zapožičania fénov zdarma

V hoteli nie je povolené ubytovanie domácich maznáčikov.

 

Hotelová reštaurácia s barom má kapacitu 60 osôb.

V tejto reštaurácii zabezpečujeme stravovanie pre ubytovaných hostí vo forme raňajok, ktoré sú podávané formou rautu, vo forme polpenzie (raňajky, večera) a vo forme plnej penzie (raňajky, obed, večera).

Raňajky sú podávané v čase od 8.00 do 9.30 hodín.
Obedy servírujeme v čase od 12.00 do 13.00 hodín.
Večere podávame v čase od 17.30 do 19.00 hodín.

 

Táto reštaurácia je otvorená aj pre širokú verejnosť. Výborná domáca kuchyňa ponúka tradičné slovenské jedlá, minútky, ale aj hotelové špeciality. Príďte ochutnať vyhlásené bryndzové halušky so slaninou a slovenské strapačky. Na výber máte zo širokej ponuky dezertov, z veľkej škály nealkoholických nápojov, destilátov, z obsiahlej ponuky vín, radi vám pripravíme ich degustáciu. To všetko za prijateľné ceny.

 

V reštaurácii sa nachádza PC kútik pre ubytovaných hostí a pre verejnosť.

Pre malé deti je v reštaurácii detský kútik s farebnými balónikmi, veľa hračiek a spoločenských hier.

 

V letných mesiacoch vám ponúkame posedenie na letnej terase s výhľadom na Veľký Javorník. Na terase je vonkajší gril, náš personál sa postará o vašu zábavu počas letných večerov.

 

Náš hotel nezabúda ani na najmenších!

Pre rodiny s deťmi pripravíme na izbu postieľku. Pri stravovaní poskytujeme pre deti detské porcie.

Pre vaše ratolesti máme veľa skvelých hračiek, spoločenských hier a detský kútik s farebnými balónikmi, detský stolík na kreslenie, ktorý nájdete v hotelovej reštaurácii. Pri veľkom počte rodín s malými deťmi prebieha večerné premietanie rozprávok.

 

Pred hotelom sa nachádza detské ihrisko so šmykľavkami, hojdačkami, hojdacími koníkmi. Počas leta je na záhrade veľká trampolína. Ratolesti môžete strážiť z veľkej drevenej hojdačky. V zime sú k dispozícii niekoľko sánok, zapožičať si môžete aj sánky s detským operadlom.

Zdroj: www.hajenkahotel.sk