Hľadáte aupair pre Vaše deti alebo tú správnu rodinu?

Adresa Svätoplukova 30, international Email michal.slepanek@gmail.com Telefón +421 948 200 437 Web www.aupairsmart.sk

Vyberte si aupair, ktorá spĺňa Vaše požiadavky. Taktiež si Vás na stránke môžu nájsť zaregistrované dievčatá, ktoré hľadajú prácu ako aupair. Stačí sa len bezplatne zaregistrovať!

Na základe našich vlastných skúseností s hľadaním aupair sme sa rozhodli zriadiť pre Vás portál, ktorý  je nápomocný ako rodičom, tak aj aupair.

 

image

Chceme, aby ste sa cítili bezpečne a mali s ním len príjemné a efektívne skúsenosti, pretože zveriť dieťa cudzej osobe nie je triviálna záležitosť, tak ako aj prvá skúsenosť s prácou v novej rodine – pokiaľ ste ešte vo veku zbierania vedomostí o cestách po svete.

 

Náš portál poskytuje pre Vás jednoduché a prehľadné vyhľadávanie  aupair, alebo rodín, taktiež ochranu rodinných dát a asistenciu systému pri rozhodovaní, či potencionálna aupair je seriózna a má dostatočné skúsenosti. Na druhej strane veríme tomu, že mladí ľudia majú záujem pracovať ako aupair a rodiny by im túto možnosť radi ponúkli.

 

Preto Vám želáme, rodičia, veľa šťastia pri hľadaní pravého aupair pre Vaše deti a Vy, aupair, veľa šľastia pri nájdení dobrej rodiny, ktorá Vás bude akceptovať ako ďalšieho člena rodiny a príjmu Vás slušne a s rešpektom.

 

Zaregistrujte sa priamo tu: http://www.aupairsmart.sk/sign-up.html

 

Twitter: https://twitter.com/aupairsmart

 

Facebook: https://www.facebook.com/Aupairsmart

 

Tešíme sa na Vaše ohlasy.

Zdroj: www.aupairsmart.sk