Haraburdart – hračky z prírodných materiálov

Adresa , Bratislava Email lulaharaburdova@gmail.com Telefón +421 905 724 591 Web www.haraburdart.sk

Hračky sú šité z prírodných materiálov, najmä bavlny, a spoužitím kvalitného vypchávkového materiálu, ktorý umožňuje pranie v práčk pri 30 až 40 stupnoch. Nepoužívam žiadne doplnky ani kúsky materiálov, ktoré by deťom mohli ublížiť alebo by ich deti mohli prehltnúť.

Vitajte v mojom svete, kde sa z harabúrd tvoria detské poklady, a kde kúsky látok, nitiek, gombíkov a bavlniek ožívajú v pestrofarebné, mile hračky.

 

V jednej knižke som čítala, že ak v máme v živote obdobie, v ktorom sa snažíme nájsť to, čo by nás naozaj bavilo, máme sa vrátiť k tomu, čo nás bavilo, keď sme mali 12. Ja mám dodnes uložené ručne šité celé súpravičky a doplnky pre bábiky rôznych veľkostí, navyše múdre knihy treba občas počúvnuť. A tak som popri práci našla kurz kreatívneho šitia a vznikol Hugo, prvý medvedík.

 

Odvtedy moje hľadanie prerástlo do lásky k ručnému šitiu látkových zvieratok s menami a príbehmi, ktoré sa už tešia na svojich kamarátov. Rada by som do detských izieb a snov opäť vrátila tradičné hračky a priestor pre detskú fantáziu. To je môj sen.

 

Cíťte sa tu dobre a neváhajte ma kontaktovať s akoukoľvek otázkou.

Vaša,
Lula Haraburdová

 

 

Hračky sú šité z prírodných materiálov, najmä bavlny, a spoužitím kvalitného vypchávkového materiálu, ktorý umožňuje pranie v práčk pri 30 až 40 stupnoch.

Nepoužívam žiadne doplnky ani kúsky materiálov, ktoré by deťom mohli ublížiť alebo by ich deti mohli prehltnúť.

Vhodné sú od 0 do 100 rokov, záleží len na fantázii a dieťaťu v nás.

 

Zdroj: Haraburdart

Zdroj: www.haraburdart.sk