Happy Monkey

Adresa Schattendörfl 37, 2421 Kittsee Email info.happymonkey@gmail.com Telefón +43 664 370 1670 Web www.happymonkey.sk

Detské centrum je zameraná na pohybovú prípravu a všeobecné športové vyžitie pre deti od 2 do 14 rokov.

Hlavným cieľom aktivít v Happy Monkey je zdravý rast a správny psychosomatický vývin dieťaťa. Našou prioritou je vybudovať u detí vzťah k športu od ich útleho veku.  Naše centrum je zamerané na všeobecnú športovú prípravu a pohybové programy pre deti vo veku od 2 do 14 rokov. Základom tréningov je športová gymnastika, tanec, atletika. Kurz prebiehajú pod dohľadom profesionálnych trénerov v novootvorených priestoroch.

 Posledné výskumy ukázali, že viac ako dvanásť percent vo veku 6 až 12 rokov má nadváhu a medzi 13- až 17-ročnými je sedem percent s nadmernou hmotnosťou, zvyšuje sa fajčenie a  pitie alkoholu u detí, deti sa prestávajú hýbať a sedia za TV a počítačmi, toto treba zmeniť, pretože Deti sú naša budúcnosť!

Ďalej ponúkame Prázdninové športové tábory  cez jarné, letné, jesenné a zimné prázdniny. Ak ste časovo a pracovne  vyťažení a nemáte v blízkosti starostlivú osobu, ktorá by vaše dieťa postrážila cez prázdniny, práve pre vás je tu naša ponuka-denných táborov.

Narodeninové oslavy robíme na mieru pre každého oslávenca. Povedzte nám, čo má Vaše dieťa najradšej, o zvyšok sa už radi postaráme.

PREČO CVIČIŤ S DEŤMI?

Telesný a duševný rozvoj osobnosti dieťaťa v tomto vývinovom období úzko súvisí. Pre dieťa je prirodzenejší pohyb ako pokoj, pri nedostatku pohybovej aktivity trpí. Dostatočné množstvo pohybu pomáha dieťaťu zbaviť sa psychofyzického napätia, utvárať stav telesnej a duševnej rovnováhy, teda celkovú pohodu organizmu. Pohybovými aktivitami s deťmi rozvíjame nielen ich  psychomotoriku, ale pestujeme lásku k pohybu a aktívnemu životu.

Členstvo:

Členstvo stojí 25 EUR ročne. Členstvo automaticky platí do konca kalendárneho roka a môže byť obnovené opakovane. Výhody členstva: zľava z ceny kurzov, zľava 15% Prázdninové dni, zľava 10% Detská párty.

Zdroj: www.happymonkey.sk