HANNAH, foto-video štúdio | Veľký Biel

Adresa Robotnícka 19, 90024 Senec, Bratislava Email info@hannah-studio.sk Telefón 0903/203025 Web www.hannah-studio.sk

Fotografovanie a filmovanie detí, rodín i rodinných udalostí. Fotoateliér, profesionálna retuš, videozáznam v HD kvalite.

ATELIÉR, EXTERIÉR:

Fotografujeme  budúce mamičky, batoľatá, teenagerov i celé rodinky.

 

Fotografovanie prebieha v našom ateliéri vybavenom profesionálnou technikou, osvetlením, rôznymi pozadiami a množstvom rekvizít. V prípade záujmu fotografujeme i v exteriéri – v záhradách a parkoch.

 

Každé fotografovanie v ateliéri, či exteriéri a jeho dĺžka sú individuálne. Vyplývajú z náročnosti záberov, veku dieťaťa a počtu požadovaných fotografických záberov. Dĺžku fotografovania prispôsobujeme predovšetkým potrebám a nálade dieťatka. Fotografické zábery odovzdávame graficky upravené a retušované DVD médiu. V prípade požiadavky fotografie vyvolávame.

 

MŠ, RODINNÉ UDALOSTI :

Ponúkame i služby fotografovania a kamerovania rodinných udalostí, akcií v  MŠ.

Narodeniny, krst dieťatka, prvé sväté prijímanie, birmovka, fotografovanie MŠ, karneval, rozlúčka so škôlkou. K oživeniu spomienok na tieto neopakovateľné momenty a chvíle nám pomáhajú FOTOGRAFIE ale i profesionálny VIDEOZÁZNAM v HD kvalite zzhotovených z týchto  udalostí. Videozáznamy (doplnené titulkami, hudbou na pozadí a zaujímavými efektami) napaľujeme na DVD, resp. Blu-ray disk s potlačou v plastovom obale s farebným motívom.

 

CENA:

Cena videozáznamu sa odvíja od dĺžky kamerovania, náročnosti strihu videozáznamu a minutáže výsledného filmu.
Pri fotografii rozhoduje množstvo, náročnosť fotografie a grafické úpravy.

 

KONTAKT:

Ďalšie ukážky  prác, konkrétne cenové ponuky, či popis používanej  techniky a ďalších ponúkaných  služieb nájdete na našej – nižšie uvedenej  webovej stránke.

Zdroj: www.hannah-studio.sk