Geniuso hovoriace knihy

Adresa Klemensova 15, 81109 Bratislava Email objednavky@geniuso.sk Telefón Web www.geniuso.sk

Geniuso hovoriace knihy sú originálny slovenský produkt, ktorý prišiel s konceptom hovoriacej knižky na slovenský trh ako prvý. Bolo to už pred siedmimi rokmi.

Je to jedinečný produkt, ktorý vyučuje vo viacerých jazykoch v jednej knihe. Geniuso hovoriace knihy sa od začiatku zameriavajú na detského čitateľa a výučbu cudzích jazykov prostredníctvom „hovoriaceho čítania“.

Angličtina, Nemčina a Slovenčina sú 3 hlavné jazyky, ktoré sú súčasťou tohto výnimočného projektu. Tento koncept je schopný zaujať pozornosť detí od 2 rokov až po deti na základnej škole najmä úžasnou rozmanitosťou príbehov, zvukmi a pestrosťou farieb. Pomáha u detí rozvíjať intelekt ako aj komunikačné zručnosti a slovnú zásobu.

Hovoriace učebnice angličtiny Click 1 − 4 pre základné školy, ktoré odporúča aj ministerstvo školstva, sa stali efektívnymi učebnými pomôckami. Mnohí učitelia si veľmi pochvaľujú dosiahnuté výsledky.

Geniuso hovoriace knihy okrem vzdelávania a zábavy odmalička budujú u detí vzťah k papierovej knihe, čo je vo svete tabletov a smartfónov veľmi dôležité. Ak sú deti na prvom mieste, potom Geniuso hovoriace knihy sú tá správna voľba.

Pozitívna spätná väzba od mamičiek a detí je hlavnou vizitkou Geniuso hovoriacich kníh.

obr_2_GENIUSO - genialne pre deti_1

Geniuso deťom prináša

Zážitkové učenie
Jedinečný obsah rozvíja deti od tých najmenších až po tie, ktoré už čítajú resp. sa učia cudzí jazyk. A to všetko aj samostatne, bez prítomnosti rodiča.

Budovanie vzťahu ku knihám
Aby dieťa v budúcnosti čítalo knihy, musí si ich obľúbiť. Geniuso rozvíja vzťah detí ku knihám od ranného detstva.

Logopédia
Geniuso hravou formou podnecuje deti k rozprávaniu a správnej výslovnosti ako aj rozvíja ich aktívnu slovnú zásobu, preto sa hovoriace knihy Geniuso používajú v mnohých logopedických poradniach.

Cudzie jazyky
Geniuso viacjazyčné knihy zo série OBJAVKOVO ako aj učebnice angličtiny CLICK sú skvelou pomôckou pre deti, ktoré chcú porozumieť hovorenému slovu ako aj mať správnu výslovnosť od prvého kontaktu s novými slovíčkami. Knihy nahovorili osoby, pre ktoré je príslušný cudzí jazyk materinský.

Koncentrácia a pozornosť
Hovoriace knihy Geniuso rozvíjajú schopnosť sústrediť sa na riešenie konkrétnych úloh. Úlohy sú cielene spracované pre rozširovanie vedomostí detí v určenom veku.

Pamäť a logické myslenie
Knihy formou hry vťahujú deti do hľadania odpovedí založených na logike a pozornosti. V hovoriacich knihách Geniuso deti spájajú vizuálnu informáciu s tým, čo počujú. Rozvíjajú si tak audiovizuálnu pamäť, trénujú pozornosť a v neposlednom rade i obrazotvornosť.

Jemná motorika
Prikladanie pera na rôzne veľké ikony a obrázky zlepšuje koordináciu rúk na základe zrakového vnemu ako aj jemnú motoriku malých detí. Ocenia to najmä predškoláci a prváci na základných školách pri písaní.

Oddych od tabletov
Hovoriace knihy Geniuso nesvietia a neblikajú, napriek tomu si ich deti rýchlo obľúbia. Stačí im ich ponúknuť ako zmysluplnú alternatívu trávenia voľného času.

obr_3_GENIUSO - zmysluplne travenie casu_1

Prečo Geniuso hovoriace knihy?

  • Slovenský produkt
  • Viac jazykov v jednej knihe
  • Viac strán = viac obsahu = viac hravého učenia
  • Mäkká väzba = ľahšie zbaliteľné na vaše cesty
  • Do pera nemusíte nič nahrávať
  • Online predaj = najnižšia cena na trhu

Zdroj: www.geniuso.sk