Gazdovský dvor NÁŠ SEN: Pusté Úľany

Adresa Nová cesta, 925 28 Pusté Úľany Email dvornassen@gmail.com Telefón +421 904 608 242 Web www.dvornassen.sk

Gazdovský dvor sa poteší každej návšteve detičiek aj dospelých.

Aktuálne informácie o otváracích hodinách pre verejnosť nájdete tu: http://dvornassen.sk/sk/otvaracie-hodiny

Verejnosť: Počas návštevných hodín mate prístup k zvieratkám, kto bude chcieť nakŕmi, alebo učeše kozičky, ovečky, alebo prasiatka 🙂 Pre deti je pripravený detský kútik, deti sa zahrajú, dospelí si oddýchnu. Možné je aj člnkovanie.

Ďalej sa počas celého týždňa môžu objednávať MŠ, ZŠ, SŠ, CVČ, kluby, alebo rôzne uzavreté skupiny …  v priebehu návštevy bude dvor uzavretý iba pre objednanú skupinu. U nás je možné stráviť v rámci vyučovania čas, ktorý uznáte za vhodný, môžte si tu aj zorganizovať napríklad netradičnú narodeninovú oslavu pre dieťa,, kamaráta … opekačku, teambuilding … deti aj dospelí môžu zvieratká kŕmiť, hladkať, česať. Počas celej návštevy je prítomný sprievodca.

Na dvore sa nachádzajú hojdačky, detský kútik, altánky na relax, klubovňa na oddych a hry, miesto na opekanie a možnosť člnkovania.

Fantázii na činnosť uzavretej skupiny sa medze nekladú, všetko je na dohovore, nech sa páči, zavolajte, alebo napíšte, veríme, že vaša, škola, škôlka, klub, centrum, alebo partia kamarátov môžu u náš stráviť krásne chvíle 🙂

www.dvornassen.sk

tel: 0904 608 242

O nás:

Mali sme sen: Vybudovať Gazdovský dvor, kde sa budú cítiť zvieratká príjemne, kde sa bude brať ohľad na ich prirodzené potreby.

Začal vznikať GAZDOVSKÝ DVOR  „NÁŠ SEN“

Veľmi pekne ďakujeme všetkým, ktorí nám pomáhajú a podporujú nás, či už prácou, poskytnutým materiálom, alebo milým slovom. Ďakujeme za obetavú pomoc.

Oddýchnite si od pracovného tempa, povinností v domácnosti, či v štúdiách.

… poľavte, dýchajte, žite  😉 …

Zdroj: www.dvornassen.sk