Fusakle

Adresa Panenská 24 , 811 03 Bratislava Email info@fusakle.sk Telefón +421 911 809 722 Web www.fusakle.sk

Dizajnové fusakle vyrábané na Slovensku.

Prečo fusakle ?

Nohy nás nosia celý život, zaslúžia si starostlivosť

Bavlna pre pohodlný a príjemný pocit po celý deň. Polyamid stavebný “kameň” ponožky, ktorý drží tvar a formu ponožky aj po niekoľkých noseniach. Elastán tak akurát sťahuje ponožku, aby neodstávala a prirodzene priliehala k nohe.

Začali sme pracovať aj na zdravotných fusakliach bez vrchného lemu a s upravenou priľnavosťou. Osobitne sa venujeme tvorbe športových fusakiel v spolupráci so športovcami, ktorí pre nás testujú funkčnosť, odolnosť, vzdušnosť, pohodlie, dizajn.

Buď iný, no stále sám sebou

Nechceme patriť k davu. Chceme sa odlíšiť.

Chceme ukázať našu individualitu, kto sme, čo si myslíme a cítime. Sme predsa všetci jedineční. Tak prečo to skrývať!?

Nohy sú sexi, dávame im ten správny tvar a farby

Fusakle sme zúžili, aby lepšie kopírovali naše krivky. Jemne sme ich zvýšili, aby nás nezradili aj v kratších nohaviciach.

Aj nohy o nás veľa povedia, preto im doprajeme farby a vzory. Stačí detail a vieme dať druhým najavo čo cítime a akí sme.

Lebo sú naše, sú poctivé, sú veselé aj vážne, sú kvalitné, sú do koča aj do voza. Jednoducho slovenské dizajnové. #ziadnanuda

Veselé Fusakle určené na každodenné nosenie pre vaše malé kópie. Máme pre vás detské veľkosti z našich najobľúbenejších dospeláckych vzorov, takže celá rodina sa môže zladiť do rovnakých ponožiek a vyraziť do ulíc.

 Print

Zdroj: www.fusakle.sk