Fusakle – Československý originál

Značka Fusakle, nemá rada nudu a rada sa odlišuje v detailoch. Ponožky môžu o Tebe veľa povedať, Tvoj názor, povahu či náladu

Vieš si ich decentne schovať alebo provokačne ukázať. Keďže možnosti nápaditých ponožiek na Slovensku boli obmedzené, preto vznikli Fusakle, aby nadviazali na kedysi úspešný textilný priemysel v našej krajine. A preto sa značka Fusakle vyrába výhradne na Slovensku a už aj v Čechách.

DSC_8934

Ako vznikli Fusakle?

Bola to súhra rôznych okolností, no hlavne to bola reakcia Janka, nášho zakladateľa, na situáciu a náladu v spoločnosti. Prvotný nápad nebolo vyrábať ponožky, ale pokúsiť sa otvoriť okoliu myseľ, odbúrať strach a hlavne šíriť radosť. Ale ak chceš vedieť celý príbeh pekne po poriadku, prečítaj si ako to bolo celé od začiatku.

Aké Fusakle u nás nájdeš?

Rôznorodé, presne také, ako my všetci. V ponuke nájdeš viac ako 250 dizajnov, ktorými môžeš vyjadriť svoj názor, náladu, alebo si môžeš vybrať aj také, ktoré pomáhajú iným. Snažíme sa pomôcť nielen mladým umelcom, nadaným ľudom s ktorými spolupracujeme, ale aj organizáciám a skupinám s rôznym znevýhodnením, ktorí nemajú toľko šťastia ako my ostatní. Kúpou vybraných ponožiek pomáhaš   aj ty finančnou čiastkou, ktorú odvádzame z predaja každého páru takýchto Fusakiel danej organizácii.

Fusakle sú k tebe bližšie a bližšie 

Radosť rozdávame už nielen v Bratislave, ale aj v Trnave, Nitre, Banskej Bystrici a Košiciach. Dostali sme sa tak k Tebe bližšie, aby si si mohol Fusakle nielen obzrieť ale si ich aj omakať a zistiť, že sú vyrobené z príjemných materiálov, ktoré oceňuje väčšina slovenských a už aj českých nôh. Lebo z Fusaklí sa tešia už aj naši českí bratia v Prahe a Brne.

Tešíme sa na teba v týchto predajniach po Slovensku a v Čechách.

Alebo sa uvidíme na festivaloch alebo nejakej príjemnej akcii. Sleduj čo chystáme na Facebooku aj Instagrame

Zdroj: www.fusakle.sk