FotoMomenty – Andrea Kosarová | Bratislava

Adresa , Bratislava Email info@fotomomenty.sk Telefón 0905 341 806 Web www.fotomomenty.sk

Rodinná portrétna fotografia. Fotografovanie detí všetkých vekových skupín už od narodenia, mamičky v očakávaní, aj spoločné rodinné fotografie.

Fotografovanie prebieha v exteriéri alebo v interiéri, moje snímky zachytávajú deti prirodzené či jemne štylizované. Bábätká fotografujem priamo v domácom prostredí. Cena fotografií závisí od počtu objednaných záberov. Všetky objednané zábery sú kvalitne graficky upravené, príp. vyretušované a upravené do 3 farebných prevedení. Cenník zašlem na požiadanie.

 

Volám sa Andrea a k fotografovaniu detí ma priviedli – ako inak – moje vlastné deti, dnes takmer 10-ročný syn Filip a 5-ročná Nelinka.

 

Kde fotografujem:

Najradšej fotografujem v prírode, kde je dostatok prirodzeného svetla, aj voľného priestoru. Páči sa mi, keď fotografie vystihujú životný štýl. Detské parky, záhrady, ihriská, všetko sú to vhodné miesta na fotenie detí.

Na interiérové fotografovanie využívam podľa priania – ako útulné priestory materského centra Hojdana, tak aj pohodlie vlastného domova dieťaťa. Vlastný byt či dom využívajú pri fotení prevažne maminy bábätiek a menších detí.

Ponúkam tiež fotografovanie detí pri ich pohybových aktivitách. Dlhodobo spolupracujem s tanečným štúdiom Etnodance, ktoré navštevujú maminy s deťmi od útleho veku.

 

Čo na seba:

Oblečenie pomáha dotvoriť atmosféru scény.

Odporúčam viac vrstiev, vo veselých či prírodných farbách s rôznymi textúrami.

Vyhnite sa oblečeniu s veľkým logom značky, tiež s veľkými obrázkami obľúbených rozprávkových postavičiek.

Na fotografiách krásne vyznejú veľké čiapky, šály, šatky, čižmy, dáždniky či iné doplnky.

 

Čo so sebou na fotografovanie mimo vlastného domova:

Občerstvenie, obľúbenú hračku, príp. zábavné veci, o ktorých viete, že rozveselia Vaše dieťa.

Ak máte ľahko prenosný malý nábytok, o ktorom si myslíte, že na fotkách pekne vyznie /napr. stolík, stoličku, hojdacieho koníka apod./

Ak máte doma bublifuk, peknú loptu, plyšáka, peknú deku…

Možno máte presnú predstavu, čo by ste na fotografiách chceli mať, ak nie, vezmite so sebou čokoľvek Vás napadne, tiež prinesiem niekoľko rekvizít, namieste spolu vyberieme, čo by sa hodilo.

 

Ako dlho potrvá fotografovanie:

Fotografovanie dieťaťa sa nedá presne naplánovať. Musí byť pohodovo naladené, tak sa nasilu neponáhľame. Je fajn, keď sa ráno nestresuje, a keď je tak trochu pripravené na to, že fotenie bude zábava. Tým skôr sa preň zábavou aj stane.

Podľa toho, ktorý fotoset si vyberiete, čas, ktorý spolu strávime sa bude pohybovať od pol hodiny do dvoch hodín. Pokiaľ sa nechcete spolu s dieťaťom fotografovať viacerí, je vhodnejšie, keď s dieťatkom príde jeden rodič.

 

Ponuka

Zameriavam sa na fotografovanie detí všetkých vekových skupín, mamičiek v očakávaní, aj spoločných rodinných fotografií.

Fotografujem v exteriéri aj v interiéri, moje fotografie zachytávajú deti prirodzené či jemne štylizované, v pohybe pri cvičeniach, alebo podľa želania zákazníka.

 

DARČEKOVÁ FOTO- POUKÁŽKA

Premení Váš dar na nezabudnuteľnú spomienku.

Venujte ju rodičom novorodeniatka, bábätko nafotím v domácom prostredí, nie je nutné prevážať ho do fotoateliéru! Darujte ju priateľom – rodičom starších detí, svojej dcére, neteri, priateľke, sestre, švagrinej či sesternici….urobte radosť mladej slečne, veď ktorá by sa na chvíľu nechcela stať fotomodelkou?

Zdroj: www.fotomomenty.sk