Fotografka Katarína Královičová z Vinohradov nad Váhom

Adresa , Vinohrady nad Váhom Email kkralovicova@hotmail.com Telefón +421903056380 Web katarinakralovicova.wix.com

Fotografie detí, tehotenstva, portrétov, plátna a kalendáre a vianočné fotenie

Deti 30€

fotenie prebieha v mojom štúdiu.prácu nechcem odfláknuť a tak nemôžem s presnosťou napísať čas trvania, niekedy detičky potrebuju viac času na rozkukanie:-) a na to aby vznikli pekné fotky niekedy hodina nestačí. V cene je CD na ktorom je 20ks fotografii z toho 10ks je vytlačených na formát 10x15cm. Na fotenie zoberte oblečenie pre dieťatko, bez nápisov  a obrázkov. Môžu byť pásiky,bodky,srdiečka:)

 

Portréty 40€

chcem vám venovať dostatok času na to aby sme spoločne vytvorili krásne fotky.Preto fotenie nie je ohraničené časom. Pred fotením sa dohodneme v akom štýle budeme fotiť. Nechcem aby vaše nápady zostali za dverami!Preto si vás rada vypočujem a dohodneme sa. 20ks fotiek je na CD + 10ks vytlačených vo formáte 10×15 cm.Miesto taktiež vyberáme spolu. Nechcem sa utopiť v stereotype, preto si aj vy fotenie pekne naplánujte napr. rekvizity a ine veci ktoré by sa dali použiť na fotenie. Výber oblečenia zvážte a neberte zbytočne podobné veci.

 

Tehotenské 40€

prebieha ako fotenie portrétov, keďže sa fotia nie len budúci rodičia, ale aj váš drobček, je potrebné si priniesť oblečenie pre vaše baby (topánočky,dupačky, hračky) Ak už jedno dieťatko máte-je vítane na fotení a určite si odnesie aj svoje vlastné fotky, ktoré sú v cene vášho fotenia.Dostanete CD na ktorom je 20ks z toho 10 je vytlačených vo formate 10x15cm, ak príde aj vaše dieťa-bude mať 10ks fotiek extra na vašom CD. Zoberte si košeľu , ktorá sa da rozopnuť, šaty, šatky, šperky…

Zdroj: katarinakralovicova.wix.com