Eurovea Shopping Center

Adresa Pribinova 8, 811 09 Bratislava Email info@eurovea.com Telefón +421 2 209 150 00 Web www.eurovea.sk

Nákupná pasáž EUROVEA je súčasťou modernej mestskej štvrte EUROVEA, ktorá sa nachádza v jedinečnej nábrežnej lokalite v priamom susedstve historického centra.

Ponukou najmodernejších kancelárskych, rezidenčných a obchodných priestorov a miest na zábavu a oddych, EUROVEA predstavuje úplne novú a dynamickú destináciu pre ľudí, ktorí v tomto regióne žijú, pracujú a nakupujú. Neoddeliteľnou súčasťou EUROVEA je dvojhektárový nábrežný park s promenádou a nové verejné námestie. EUROVEA bola navrhnutá tak, aby sa stala novým komerčným centrom a zároveň ohniskom spoločenského života v Bratislave.

406084_521865474513950_1640302966_n

EUROVEA Fáza I zahŕňa:

  • Najpremyslenejší nákupný bulvár v strednej Európe
  • Viac ako 24 500 m² prvotriednych kancelárskych priestorov kategórie A
  • 235 luxusných bytov na nábreží
  • 5-hviezdičkový hotel Sheraton Bratislava
  • Nábrežný park, promenádu a nové verejné námestie

NOVÉ DETSKÉ EXTERIÉROVÉ IHRISKO:

Slávnostné otvorenie nového exteriérového detského ihriska v Eurovea sa uskutočnilo v sobotu 17.8.2013.

Ihrisko už niekoľko dní oživuje a dopĺňa exteriérové priestory modernej mestskej štvrte Eurovea a teší sa veľkému záujmu detských návštevníkov.

Ihrisko sa rozprestiera na ploche  350 m2, všetky komponenty detského ihriska sú certifikované príslušnými autoritami, je ohradené plotom so zákazom vstupu psom a je osvetlené.

ihrisko_eurovea_01

Bezpečnosť detí je zabezpečená kamerovým systémom a pravidelnou kontrolou bezpečnostnej služby, ktorej zamestnanci sú zároveň školení na poskytovanie prvej pomoci.

Hlavné materiály použité pri výstavbe ihriska sú drevo a špeciálny protišmykový gumený povrch.

Tieň na ihrisku poskytuje drevená pergola s lavičkou a stromy, ktoré sa nachádzajú na detskom ihrisku ale aj v jeho blízkosti.

ihrisko_eurovea_03

Pre mamičky sú v tesnej blízkosti ihriska, v hlavnej budove Eurovea, k dispozícii toalety, prebaľovacie miestnosti i odkladacie uzamykateľné skrinky.

Téma ihriska je „Voda“, ktorá je spojená s lokalitou mestskej štvrte Eurovea. Loď, modrý povrch imitujúci vodnú hladinu, veľryba, chobotnica a žralok – to všetko sú prvky, ktoré potešia menšie i väčšie deti od 3 do 14 rokov.

Ihrisko je bezplatne otvorené každý deň od mája do septembra od 8:00 do 21:00 a od októbra do apríla od 9:00 do 19:00.

Zdroj: www.eurovea.sk