Enjoy Coffee

Adresa Michalská 3, 811 02 Bratislava - Staré Mesto Email manager@enjoycoffee.sk Telefón +421 2 5262 3924 Web www.enjoycoffee.sk

Máte radi dizajnové prostredie, a potrpíte si na kvalitné, čerstvé ingrediencie tak ako my?

V útulnej kaviarni v historickom centre mesta si vychutnáte nielen organickú kávu a domáce koláče ale aj zdravé snacky, výdatné raňajky či obed.

Zaujímavosťou kaviarne je aj možnosť zakúpiť si originálne bytové doplnky, ktoré môžu byť aj skvelou inšpiráciou na nápaditý darček pre vašich blízkych.
Pohodlne sa u nás usaďte a vychutnajte si pohodovú atmosféru Enjoy Coffee.

ENJOY KIDS

Každý rodič určite vie, že vybrať sa do mesta s malým dieťaťom a pritom si aj oddýchnuť je priam nemožné. Aj preto sme sa rozhodli v Enjoy Coffee vytvoriť detský kútik, ktorý by vaše ratolesti na chvíľu zamestnal a vy si môžete zatiaľ v kľude urobiť pohodlie, či už nad dúškom horúceho čaju, alebo si zamaškrtiť nad koláčmi z našej domácej pekárne. Detičky majú k dispozícií drevené Montessori hračky, zariadenú kuchynku, rozprávky, ale aj knižky a omaľovávanky. Enjoy Coffee je o pohode a radosti a vďaka baby friendly prístupu veríme, že sa k nám budete s vašimi detičkami radi vracať.

Zdroj: www.enjoycoffee.sk