DOMINIKA CIBULKOVA ACADEMY v Stupave

Adresa Nová 68, 900 31 Stupava Email stancik@love4tennis.com Telefón +421907759057 Web cibulkovaacademy.com

Pobočka tenisovej akadémie Dominiky Cibulkovej v Stupave. Ponúkame pravidelné detské tréningy, letné tábory, prenájom tenisových kurtov…Trénujte sa najlepšími

TRÉNINGOVÉ CENTRUM V STUPAVE je pobočkou  LOVE4TENNIS – DOMINIKA CIBULKOVA  ACADEMY.

Tréningové centrum ponúka tréningové programy pre všetky vekové a výkonnostné kategórie. Hráči využívajú profesionálne podmienky bez toho, aby sa museli starať o niečo iné ako o vlastnú výkonnosť. Komplexné tenisové služby okolo hráča (lopty, sparing, kondičné tréningy, regenerácia,  doplnkové a asistenčné tenisové služby) zorganizuje naša tenisová akadémia.

V tréningovom centre v Stupave ponúkame pre súťažných hráčov školský program, ktorý je určený pre deti od 10 do 18 rokov. Tento program umožňuje školopovinným hráčom plnohodnotnú prípravu na profesionálny tenis alebo na univerzitu do Ameriky. Takisto naši hráči majú možnosť využívať letné tenisové kempy. Deti do 10 rokov sa môžu prihlásiť do detskej tenisovej akadémie Dominiky Cibulkovej. Detské tenisové tréningy sa uskutočňujú pravidelne počas celého roka 2-5x do týždňa. Počas leta máme pre Vás pripravené letné tenisové tábory. Rekreační hráči si u nás môžu prenajať tenisový kurt, v zime prenajať tenisovú halu alebo objednať tenisovú hodinu s trénerom.

Zdroj: cibulkovaacademy.com