Dobrý darček

Adresa Novozámocká 1350/36, 96001 Zvolen Email info@dobry-darcek.sk Telefón +421 917 902 278 Web www.dobry-darcek.sk

Poznáte tú situáciu, ktorá sa opakuje pár krát do roka, keď vaši blízki a známi majú sviatok a vy neviete, akým darčekom ich obdarovať?

Pred takouto udalosťou človek začne uvažovať nad darčekom. Najprv prejde darčekové predajne, potom hľadá na internete, až nakoniec zistí, že väčšina obchodov ponúka veľmi podobný sortiment, ktorý už pár krát kúpil. Ako sa sviatok blíži, rastie aj panika, a nakoniec (ako vždy) hrnček či ponožky sú isté.

Takto sme prežívali aj my. Keď sme v zahraničí natrafili na obchodíky, ktorých nie je ani tam veľa, a zistili sme, že darčeky môžu byť pekné, kreatívne a zároveň aj niečím zaujímavé či praktické, začali sme nad tým uvažovať. A tak vznikol náš obchod Dobrý darček. Začínali sme s malou ponukou tovaru, ale zisťujeme, že podobných ľudí ako my je veľa a záujem o naše darčeky rastie. Preto náš sortiment neustále rozširujeme. Každý darček a hračku v našom obchode sme starostlivo vybrali, aby niekoho potešili. Takže že už to nie je len obchod, ale je to miesto, kde zrelaxujete, kde sa môžete poradiť, kde získate novú inšpiráciu. Kupovanie darčekov už nie je trápením, ale radosťou!

Pri výbere darčekov do nášho e-shopu je pre nás dôležité, aby boli:

  • 1. Kvalitné:Dovážame predovšetkým od renomovaných výrobcov a veľkoobchodov v západnej Európe.
  • 2. Podporujúce tvorivosť:Naše darčeky podporujú kreatívne myslenie a rozvoj duševných aj manuálnych schopností u detí, ale aj dospelých.
  • 3. Výnimočné:Väčšinu darčekov z našej ponuky nenájdete v iných slovenských obchodoch alebo e-shopoch.
  • 4. Krásne: Vyberáme výrobcov, ktorí dizajn svojich výrobkov nechávajú na talentovaných umelcoch.
  • 5. Pre každého:Ponúkame darčeky prekaždú vekovú kategóriu.

Zdroj: www.dobry-darcek.sk