Detský svet HoplaLand Nitra Mlyny

Email Telefón Web

Športovo-relaxačné centrum pre deti a ich rodičov. Aktívny pohyb detí za každého počasia.

Druhý Detský svet HoplaLand v Nitre sa nachádza v najväčšom nákupnom centre Nitry. Ponúka jedinečnú možnosť aktívneho odpočinku detí aj v čase nepriaznivého počasia, predovšetkým v jesennom a zimnom období, s možnosťou spoznávania nových kamarátov a rovesníkov. Nájdete tu rôznorodé profesionálne a medzinárodne certifikované atrakcie, ktorých centrom je trojposchodové vesmírne preliezkové bludisko s obrovskou dvojprúdovou šmýkalou, gumovými skákadlami, trampolínami, húpačkami, guličkovým aj vodným bazénom a ďalšími atrakciami, rozvíjajúcimi detskú pohyblivosť a osobnosť.

Na deti počas hry dohliadajú a zábavu vytvárajú skúsené animátorky, ktoré sa tiež starajú o pitný režim dieťaťa. Spoľahlivo sa postarajú o Vaše deti, zatiaľ čo Vy zrelaxujete na nákupoch. Rodičia, ktorí majú chuť zahrať sa spolu s deťmi, sú však srdečne vítaní. Pre deti 0-12 rokov, od 4 rokov pod dohľadom animátorky, do 4 rokov len v sprievode dospelej osoby

Jedinečným outdoorovým doplnkom indoorových atrakcií je naša terasa. V lete si spoločne s deťmi zajazdite na profesionálnych elektrických autíčkach, v zime si nenechajte ujsť profesionálne umelé klzisko. Na prestrešenej terase samozrejme v lete nikdy neprší, v zime je terasa vyhrievaná a k chutným horúcim zimným špecialitám Vám podáme aj teplučkú deku.

Súčasťou centra je príjemná čokoládovňa, kde môžu rodičia pri sledovaní svojich ratolestí nerušene tráviť voľné chvíle. Je umiestnená tak, aby rodičia mali kedykoľvek prehľad o tom, kde sa ich deti nachádzajú. V čokoládovni Vám pripravíme skutočnú pochúťku – horúcu čokoládu Lucas, kávu Lavazza, čaje Dilmah, pestrý výber zdravých ovocných nápojov z acaica alebo iného tropického ovocia, ale tiež širokú ponuku bežných nealkoholických nápojov. Taktiež máme pre Vás pripravenú pestrú ponuku maškŕt, ktoré zaženú malý hlad, o väčší hlad sa postará susedná reštaurácia Patriot.

Mimoriadnu pozornosť si u nás zaslúžia tiež všetky deti, ktoré oslavujú narodeniny. Na narodeninové party v HoplaLande pod taktovkou skúsených animátorov sa nezabúda.