Detský sen – nábytok pre chlapcov a dievčatá

Adresa Záhradnícka 74, 82108 Bratislava Email predajnaba@kidsdream.eu Telefón +421 911 144 394 Web www.kidsdream.eu

Každé dieťa ma svoje sny a predstavy. Aj my sme ich mali, tak sa skúsme na chvíľu vrátiť v čase a vstúpme do sveta snov našich ratolestí. Je to svet plný farieb a rozprávok.

Spoločnosť Online nábytok,s.r.o. a jej dcérska spoločnosť Online nábytek,s.r.o. ktorá prevádzkuje tento web a predajne nábytku pre deti pod názvom Detský sen na Slovensku a v Čechách vznikla v roku 2011 ako reakcia na nedostatok kvalitného a moderného nábytku pre deti. Všetky naše výrobky sú „priateľské voči deťom“ to znamená, že sú vyrábané z najkvalitnejších materiálov samozrejme nezávadných pre deti. Spoločnosť tak isto disponuje certifikátom kvality na svoje výrobky.

 

Každé dieťa ma svoje sny a predstavy. Aj my sme ich mali, tak sa skúsme na chvíľu vrátiť v čase a vstúpme do sveta snov našich ratolestí.

Je to svet plný farieb a rozprávok.

Žltá, zelená, ružová a modrá farba sú u detí asi najobľúbenejšie. A preto by mal byť detský nábytok farebný, aby sa naše deti cítili vo svojej detskej izbe príjemne. Vhodne zvolené farby nábytku dieťa inšpirujú a podporujú jeho kreatívnosť i celkový vývoj. Dobre navrhnutá detská izba musí rátať s nárokmi detí aj do budúcnosti. Nami navrhnutý nábytok „rastie“ s deťmi od malých predškolákov, cez školský vek až po študentské tínedžerské obdobie. A majme na mysli, že detská izba je výnimočný priestor, ktorý predstavuje pracovňu, spálňu i miesto na hranie.

Pri výbere nábytku pre deti od nás záleží len či je „šéfom“ izby dievčatko alebo chlapček.

Tak poďte s nami naplniť svojim deťom tie najkrajšie sny a pri pohľade na detské izby od nás, budete chcieť byť opäť dieťaťom.

 

PREDAJŇA BRATISLAVA

Záhradnícka 74
82108 Bratislava

 

email predajnaba@kidsdream.eu

 

Otváracie hodiny:

Pondelok 1100 1800
Utorok – Piatok 0900 1800
Sobota – párna 0900 1300

Zdroj: www.kidsdream.eu