Detský obchod Maximino – Detské oblečenie, obuv a doplnky

Adresa Tomášikova 3/A, Email maximino@maximino.sk Telefón 0917919620 Web www.maximino.sk

Detský obchod Maximino ponúka kvalitné oblečenie,obuv a doplnky pre deti od 0-12r.Nájdete tu najnovšie módne trendy španielskej značky Mayoral a taktiež kvalitnú detskú obuv značiek Supefit,Geox a Primigi za výborné ceny!

Detský obchod Maximino ponúka kvalitné značkové oblečenie, obuv a doplnky pre deti od 0-12r.
Nájdete tu najnovšie módne trendy z kolekcie španielskej značky Mayoral a taktiež kvalitnú detskú obuv značiek Supefit,Geox a Primigi.

 

Mayoral
Radi by sme vám ponúkli španielsku značku Mayoral, ktorá sa vyznačuje prepracovanými detailmi, kvalitným materiálom a trendovým dizajnom. Všetky kolekcie sú farebne ucelené ,čo uvíta najmä náročný zákazník. Španielska značka Mayoral je jednou z najúspešnejších značiek špecializovaných na detskú módu a je etablovaná takmer vo všetkých európskych krajinách, v USA, Mexiku a aj v Spojených Arabských Emirátoch!

 

Superfit, Geox a Primigi
Aj pri detských nožičkách sme stavili na kvalitu a pohodlie! Ponúkame vám kvalitné, certifikované a zdravotne nezávadné značky detskej obuv Superfit, Geox a Primigi. Všetky ponúkané značky detskej obuvi sú navrhované špičkovými dizajnérmi, v úzkej spolupráci s detskými lekármi a ortopédmi. Topánky sú vyrábané z vysoko kvalitných materiálov, prevažne prírodného pôvodu.

Zdroj: www.maximino.sk