Detský kútik Handy Dandy

Adresa Kamenné pole 4449/3, 03101 Liptovský Mikuláš Email info@handydandy.sk Telefón +421 940 929 729 Web www.rgbliptov.sk

RGB Liptov – pre úsmev vašich detí
Zabaviť vašich malých zbojníkov a princezné občas nie je zábava. Pokiaľ si plánujete užiť nákupy a zároveň spraviť radosť deťom, navštívte detský kútik v obchodno zábavnom centre RGB Liptov.

Pre najmenších návštevníkov RGB Liptov sme otvorili najväčší a najmodernejší detský kútik na Liptove !  Nájdete ho na 1.poschodí RGB Liptov oproti reštaurácii Marino restaurant.

Doprajte svojim najmenším zážitok, aký nezažijú nikde inde. Zoberte ich do detského sveta, kde naplno rozvinú svoju fantáziu.
Odborný personál postráži vaše deti, zatiaľ čo vy môžete bezstarostne nakupovať, alebo si dopriať relax v soláriu, alebo v kaviarni.

Pre najmenších máme pripravené ihrisko pre najmenšie deti a kresliacu stenu. Ďalej u nás nájdete detskú dobrodružnú preliezku, lezeckú zostavu, hojdaciu zostavu, ale aj dotykovú plochu Eyeplay.

Nesmie chýbať lezecká stena, šachy, trampolínové centrum, nafukovací hrad, ihrisko s penovými delami, XBOX zóna, zábavné automaty Airhockey, Catch the light, Crusin automsimulátor, 2 x virtuálna realita, ktorá poteší najmenších rovnako ako aj starších a profesionálny hráčsky trenažér VR Racing. Nájdete tu aj interaktívne hry pre deti.

Priestory detského kútiku sú pravidelne hygienicky čistené.

Zdroj: www.rgbliptov.sk