Detská párty v Pizzerii Rodinka | Košice

Email Telefón Web

Detská párty v Pizzerii Rodinka na Furči – chutné jedlá a nápoje a zábavný program s animátorom ušitý na mieru Vašim požiadavkám a predstavám.

Chceli by ste potešiť Vaše dieťa a vystrojiť mu nezabudnuteľnú narodeninovú oslavu no nemáte na to doma dostatok priestoru, možností či času? Nevadí! Chutné jedlá a nápoje a zábavný program s animátorom ušitý na mieru Vašim požiadavkám a predstavám pripravené v priestoroch PIZZERIE RODINKA, v OC Modrák na Furči je tým najlepším riešením pre Vás a Vaše ratolesti.

 

Vy zatiaľ môžete nerušene relaxovať v našej reštaurácii, nakupovať, či venovať sa svojim záľubám či jednoducho oslavovať spolu s Vašim dieťaťom, a to bez starostí a za prijateľné ceny.

 

Neplatíte žiadne extra poplatky, nemusíte si vyberať žiadne povinné menu balíčky, platíte jednoducho iba za to, čo skonzumujete. Buď jedlá a nápoje z jedálneho lístka, alebo vopred dohodnuté menu.

 

Pre náročných vieme pripraviť špeciálne narodeninové menu zostavené z jedál od výmyslu sveta. Výzdoba je samozrejmosťou.

 

Príďte si dohodnúť termín, náš kolektív je tu pre Vás!

 

Info o Pizzerii Rodinka