detská obuv a e-shop Supertopanocky.sk

Adresa Šancova 29, 83104 Bratislava III. - Nové Mesto Email info@supertopanocky.sk Telefón 0903 97 33 90 Web www.supertopanocky.sk

kamenná predajňa a e-shop s detskými topánočkami

www.supertopanocky.sk

 

ponúka kvalitnú koženú detskú obuv za príjemné ceny pre detičky z celého Slovenska vo veľkostiach 18-36 (sezónne do č.39).  Pre BA a okolie je otvorená predajňa na Šancovej ul. v Bratislave.

 

Otváracie hodiny:

pondelok-piatok: 10,00-13,00; 14,00-18,00

 

adresa:

supertopanocky.sk

Šancova 29 (medzi Račianskym a Trnavským mýtom)

831 04 Bratislava

 

Bližšie informácie na info@supertopanocky.sk alebo 0903 97 33 90

 

Predávame nasledovné značky:

 

D.D. Step:

Obuv je vyrobená z kvalitných argentinských usní, mäkkých kožených a textilných absorbčných stielok a odolných a ľahkých podrážok. Spodok obuvi je vyrobený z mäkkej gumy, nie je lepený s vrchnou koženou časťou, ale pomocou špecialneho prístroja je zošitý. Použité materiály zaručujú flexibilitu a prispȏsobivosť tvaru nožičky dieťaťa. Obuv je navrhovaná tak, aby nebránila prirodzenému rastu detskej nožičky a pohybu chodidla pri chodzi a behu. Obuv D.D.step sa vyznačuje vysokým pohodlým a komfortom pre deti, ktoré ju nosia a pritom podporuje zdravý vývoj detskej nožičky.

Takisto je charakteristický atraktívny vzhľad a moderný farebný dizajn. Vložky v topánkach sú vyberateľné, to je výhodne z hygienického hľadiska a detičky, ktoré majú vlastné vložky, tam ľahšie vložia tie svoje.

 

Dr.Punto:

Zdravotne nezávadné topánky. Maďarská značka, zameraná hlavne na výrobu zdravotnej obuvi. Tieto topánočky sú všetky vyrobené s tvarovanou stielkou.

Vnútro topánok je vždy kožené všade, kde sa dotýka detskej nožičky. Takto zaručujú pohodlné a zdravé nosenie. Sú ľahké a ohybné, dobre držia nohy. V Maďarsku sa táto značka predáva okrem iného aj v lekárňach a zdravotnických zariadeniach. Je to rokmi overená kvalita za veľmi prijateľnú cenu.

 

Super gear:

Od roku 1993 je táto značka aktívne prítomná na európskom trhu obuvi. Ponúka veľmi široký sortiment detskej obuvi za veľmi výhodné ceny. Topánočky sú lahučké, ohybné, vršok je kožený alebo syntetický, vnútro je väčšinou kožené s tvarovanou stielkou, v našej ponuke nájdete len topánočky s koženým vnútrom.

Zdroj: www.supertopanocky.sk