Detská narodeninová párty

Email Telefón Web

Agentúra PRO-STAFF s.r.o. je eventová agentúra s viacročnou praxou v organizovaní kultúrnych a športových eventov na Slovensku a v zahraničí. Pre deti pripravujeme detské eventy (DEŇ DETÍ, KARNEVAL, MIKULÁŠ, SILVESTER), narodeninové oslavy, a iné animačné programy.

Neviete ako na narodeniny alebo iný sviatok potešiť či prekvapiť vašu ratolesť? Usporiadajete párty! Jedinečné detské párty plné tanca, zábavy a skvelých zážitkov.

 

Na detskej párty si deti zatancujú, zabavia sa na známe detské piesne a  hlavne si uchovajú nezabudnuteľný zážitok. Naši animátori ich skrášlia facepaintingom, zabavia súťažami, vyrobia figúrky z balónov, prekvapia maskotom. Detská party je vhodná do hotelov, nákupných centier, detských škôl alebo na súkromné detské oslavy. Deti sa vyšantia na atrakciách, animátori im pripravia pekne zábavné súťaže, prekvapia maskotom, a samozrejme nesmie chýbať Mini Disco.

 

Párty je možné usporiadať v 3 variantoch:

 

PÁRTY BASIC (1 – 1,5 hod.)

PÁRTY STANDARD (2 – 2,5 hod.)

PÁRTY DELUXE (3 – 3,5 hod.)

 

Ponuka detských párty:

Narodeninová párty podľa zvolenej tématiky. Vyberte si niektorú z úspešne realizovaných párty: Walt Disney párty, Pirátska párty, Princeznovská párty, Divoký západ, Hawai párty, Indiánsky deň,  Harry Potter párty, Klaun párty, Monster High a pod. Súčasťou tejto párty sú animátori v kostýmoch (podľa témy) a takisto maskoti, ktorí dotvárajú celú atmosféru.

 

K párty je možné doobjednať si atrakcie (nafukovacie hrady, šmýkalky).